Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Kama, nie powiem z doświadczenia, ale pamiętam że ktoś z forum usuwając morę padami carpro używał do poślizgu menzerny 4000.

 

Taką informacje też znalazłem, dokładnie kolega Fancivi :good:

 

Ciekawi mnie tylko o ile wzrośnie agresywność przy zastosowaniu FG400 ;)

 

No i czy Achilles się nadaje do poślizgu ? Bo jego mam najwięcej :D

Używałem dzins z flexi z SF4000 i PG1000(akurat tego miałem "na zużycie") i przy tej drugiej szło szybciej, ale też robiłem krótsze przejazdy i - co zrozumiałe - częściej trzeba czyścic pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy stosował ktoś kiedyś środek Tenzi Top Grill? Ewentualnie może ktoś zna coś skutecznie działającego na zapieczony tłuszcz (grill, piekarnik, okolice palników kuchenek)

 

Dodam, że zwykłe APC (4nano, SC) średnio się sprawdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka.

panowie trapi mnie pytanie o zdatnosc naszych preparatow do pielegnacji samochodu. jest jakis termin przydatnosci poszczegolnych specyfikow? na ironx'ie jest termin bodajze 24 m-cy od daty produkcji, ale na pozostalej chemii nie zauwazylem zadnych ograniczen czasowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś dłuższą styczność z produktami firm Tenzi, Cartec, ProElite? Czy warto inwestować w nie jako tańsze uzupełnienia awaryjne zestawów?

Z Tenzi miałem tylko Car Shine i używałem jako poślizgu pod glinkę, bo nie podchodziło mi jego właściwe przeznaczenie.

Z ProElite miałem aktywną pianę i nie było to co prawda Snow Foam, ale najgorsza też nie była.

Cartec to natomiast dla mnie czarna magia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmstr, ja mam Cartec TP-49 (do plastików zewnętrznych) nie polecam. Jeden deszcz i nic nie ma, wszystko spływa i robią się brzydkie zacieki. Przesmarowałem tym plastiki pod maską i tam się trzyma długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na pozostalej chemii nie zauwazylem zadnych ograniczen czasowych...

CarPro Perl ma termin zużycia, ponoć pasty Menzerna też. Ale ja tam tym nie przejmowałbym się- ważne aby trzymać środki w odpowiednich warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wątek dla początkujących, wyposażam się w pierwszy zestaw. Jest tam mowa o cleanerze i odżywce (politurze). Chciałbym wziąć VALETPRO ACHILLES PREP 500ML i POORBOY'S WORLD BLACK HOLE ale wg opisu wydaje mi się, że to jest to samo? Mam rację czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.