Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Robię zakupy i nie wiem czy brać pad Car Pro Velvet czy Denim ?

A przy okazji jako poślizg użyć PF2500 czy Achillesa ?

 

 

Oooo!

 

Dobre pytanie.

 

Ja wziąłem jedno i drugie - z opisu wynika że są odpowiednikami papierów 2000 i 3000.

 

I zastanawiam się co użyć jako poślizgu. Mam do dyspozycji Menzerne 400, 2500 i 4000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzaKal, czy identyczne to nie wiem bo nie sprawdzalem zadnego z 3M Trizaka, Mirki Abralon, Sunmight SunFoam na polerce tylko na baczkach do szlifowania. Ja osobiscie kupilem car pro zamiennik 3000 i bylem zadowolony z tego co osiagnalem na lakierze, polaczenie z 400 lub 500 manzerny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowię pytanie

moje:

"A przy okazji jako poślizg użyć PF2500 czy Achillesa ?" (do Car Pro Velvet) Aha...jedzie jeszcze do mnie FG400.

i Kamy :

"I zastanawiam się co użyć jako poślizgu. Mam do dyspozycji Menzerne 400, 2500 i 4000"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I zastanawiam się co użyć jako poślizgu. Mam do dyspozycji Menzerne 400, 2500 i 4000"

 

wszystko zależy co chcesz zrobić/osiągnąć. CPV jest odpowiednikiem papieru o gradacji 3000 z tego co kiedyś czytałem, więc jak chcesz ciąć morkę to możesz zacząć od 400/500 ale może być mocno agresywne...

 

Recepty co czym nie ma dopóki nie wiemy co robisz :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S3 ręcznie raczej nie wypracujesz - zrobi się bałagan
Czy S3 Gold nadaje się do ręcznego polerowania w trudno dostępnych miejscach, np. okolice klamek?

 

Tyle że S3 Gold jest nawet polecane to robótki ręcznej i jest bardzo dobra.

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=10713

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelpp napisał/a:

"I zastanawiam się co użyć jako poślizgu. Mam do dyspozycji Menzerne 400, 2500 i 4000"

 

 

wszystko zależy co chcesz zrobić/osiągnąć. CPV jest odpowiednikiem papieru o gradacji 3000 z tego co kiedyś czytałem, więc jak chcesz ciąć morkę to możesz zacząć od 400/500 ale może być mocno agresywne...

 

Recepty co czym nie ma dopóki nie wiemy co robisz :dontknow:

 

To ja może pokażę zdjęcie :-]

 

 

xli902.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.