Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Jest na forum temat o skórze syntetycznej czyli o popularnym w minionych latach SKAJU???

 

Szukam i znaleźć nie mogę.

 

Jak takiego tematu nie ma to są pytania:

 

Iść w środki dedykowane do skór czy standardowo APC w rozsądnym stężeniu i coś do kokpitu?

 

Czy na skaj w Fiacie 125p lepiej położyć 303 AP czy Nielsena Finesse, Dodam że skaj zaczyna powoli pękać- jest sztywny.

 

Jak to ratować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

w miarę dobrze

Forum trochę nieodpowiednie na tego typu pytanie - ale tak, da się ręcznie fareclą G3 na szmacie przepolerować auto po 2000. Ośmielę się nawet stwierdzić, że normalny człowiek nie stwierdzi wielkiej różnicy między takim zabiegiem, a profesjonalną polerką.

 

W twoim przypadku myślę, że chodzi tylko o to, żeby auto nie było matowe. :)

O czasie i wysiłku fizycznym przy ręcznej robocie nie będę nawet wspominał. ;)

 

A żeby nie było, że zmyślam, to z 15 lat temu często robiłem i widziałem takie tematy. Nie pamiętam, aby samochód zaraz wracał bo zrobił się matowy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z nowo zakupioną "Monster Shine California Auto Duster - szczotka do kurzu". Strasznie się "mechaci", pełno drobnych włókien zostaje na lakierze po przetarciu auta. Jak się ją trzęsie, to wypadają z niej drobniutkie czerwone włókna. Co z tym fantem zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie

Na masce mam odprysk/ubytek lakieru bezbarwnego wielkości odcisku palca. Nie wiem jak to się stało...

 

Da się to jakoś łatwo "załatać" nie malując elementu? Lakier właściwy jest tam nienaruszony...

 

[ Dodano: 12 Sierpień 2013, 11:39 ]

Panie i Panowie

Na masce mam odprysk/ubytek lakieru bezbarwnego wielkości odcisku palca. Nie wiem jak to się stało...

 

Da się to jakoś łatwo "załatać" nie malując elementu? Lakier właściwy jest tam nienaruszony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bushqoon, Można bezparwnym uzupełnić ubytek, ale na pewno będzie widać.

 

Czemu się tak dzieje że jak wypracowuje paste polerską na dolnych partiach drzwi to pad stawia duży opór. Pomimo zastosowania glinkowania a wcześniej APC G101. Po przemyciu naftą wydaje mi się że jest troszeczkę jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanie a mianowicie czy do auta na które nigdy wczesniej nie byl kladziony wosk ani nic wystarczy mi 1 recznik fluffy do osuszania czy lepiej kupic odrazu 2 ? Aut seat leon 1p

Jeden może być mało, weź jeszcze jeden jak możesz.

A na koniec - spłucz auto wolnym strumieniem, nie pod ciśnieniem (jeśli możesz). Woda lepiej sobie zejdzie i będziesz miał mniej do wycierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.