Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mam nałożony już wcześniej wewnątrz na plastiki PB NL , i raczej brudnych plastików nie mam to aby odświeżyć mogę na łożyć NL na stary czy przemywać APC ?

 

robię tak 2 max 3 razy że nakładam samego NL,dopiero potem APC i od nowa

Sprobuj u siebie tak i zobaczysz co wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam, czytam i jak na razie czarna magia dla mnie :)) Czy takie "kroki" są odpowiednie? Jestem totalnym nowicjuszem więc nie wymagam oszałamiających efektów :) no i finanse również mają znaczenie :)

 

Tak więc: mycie -> glinka -> Meguiars ultimate compound (konieczny etap czy na początek mogę sobie pominąć? lakier jak dla mnie jest w dobrym stanie) -> Lusso Revitalising Creme albo Meguiars ultimate polish ( mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem iż są to cleanery :) - > wosk ( zakupiłem Collinite 476)

 

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł81, do ręcznego stosowania (a domyślam się, że nie masz polerki) bierz Megsa Ultimate Polish. Jeśli lakier rzeczywiście nie ma zbyt dużo rys, to U.Compound pomiń, tym bardziej, że U.Polish ma właściwości maskujące.

 

Do Ultimate Compound (gdybyś w przyszłości chciał nieco lakier poprawić) musisz mieć jakiś aplikator (np. tricolor)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elkie znaczki, oznaczenia modeli itp (jak usunąć znaczek, żeby nie nie porysować lakieru)? Jeśli nie to jak wypolerować lakier między literkami?

 

W sklepie z akcesoriami lakierniczymi możesz kupić stalkę plastikową i tym działać

 

Rozumiem, że usunięcie znaczków jest zawsze konieczne? czy ta stalka plasktikowa nie porysuje lakieru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam problem. polakierowałem samochód, amatorka, pierwszy raz, wyszła mi skórka pomarańczy. już się jej pozbyłem papierem wodnym 2000, ale teraz mam pytanie, czym to wypolerować ? nie ukrywam że chce żeby to drogo nie wyniosło, czytałem o paście G3 potem G10, ale widzę że Wy jej nie polecacie.. powiedzcie jak w miarę dobrze i tanio wypolerować auto. lakier biały. nie mam tej maszyny do polerowania, czy dam radę ręcznie ? ewentualnie na wiertarce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim wypowiedzą się fachowcy to ja się wtrącę.

Z tego co wiem to bez maszyny polerskiej nie dasz rady.

A pasty dobre są Menzerny i jak w tym temacie kolega Soll pisze :

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... c&start=15

 

A tu masz tabelę jaka pasta jaką gradacje usuwa: http://www.detailer.pl/sklep/188-menzer ... -2500.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.