Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj lakierowałem passata no i jak zwykle: mora zmora :dontknow:

 

Do puki nie trafiłem tutaj leciałem zawsze wszystko papierem 2000/2500 i "polerka".

Ale, że stałem się troszkę mądrzejszy (a przynajmniej w teorii) to zastanawiam się czy uda się to wyprowadzić na twardym padzie przy użyciu FG400.

 

Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie czy Simoniz Paste Original Carnauba Wax będzie na poziomie Coli i hi tempa .

Potrzebuję coś taniego i trwałego na felgi :o

 

Trwałość jest niezła, ale strasznie ciężko szło smarowanie nim, a ścieranie to już w ogóle była porażka. Na dodatek zapachu to on nie miał ładnego. Cieszyłem się jak udało mi się go sprzedać. Lepiej kup używkę FK, albo tester. Nie ma chyba nic lepszego w tej kasie na felgi.

A do Simoniz, to ścieranie Colli przy nim to bajka 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym zmyję najprawdopodobniej kropki po farbie (kolor czerwony) na srebrnym lakierze?

 

Ja chyba miałem podobnie. Jeśli to tzw. pył farby np. po malowaniu zasicków hamulców, gdzie zawiał wiatr i naleciało to na lakier to proponuję przejechać pastą finishową. Ja jechałem menzerną 3000 i zeszło mi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.