Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dimmu, dokładnie o tym samym pomyślałem, że ta kanapa raczej nie miała takiego koloru a poza tym jak ją zabrudzić tak równomiernie :dontknow: wg mnie zamiast wyczyścić to zniszczyłeś...

 

Kanapa stała kilka lat u pewnego angola w garażu. Specjalnie zrobiłem fotke boczku, pod oparciem, gdzie skóra jest czarna. Z początku myślałem że po prostu taki materiał, ale niekoniecznie.

Rozmawiałem z właścicielem i mówił że faktycznie, kiedyś to ona była zielona.

 

APC do wnętrz użyłem tylko dlatego bo Gliptone GT12 wogóle nie dawał sobie rady ze smarem i czarnym jak smoła nalotem (nie, nie jest to efekt by wyglądało na stary mebel) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie

 

Cytat: Co polecacie do czyszczenia i zabezpieczenia kanapy w domu ? Skóra naturalna

 

LEDERZENTRUM COLOURLOCK ZESTAW w zzależności jak mocno brudna soft lub strong. W zestawi masz piankę do czyszczenia, szczoteczkę, impregnat i chusteczki do impregnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woskowałem auto jakieś 2 miechy temu CG butter wax. myty na bezdotyku raz w tyg. myślę jutro piana aktywna spłukać, potem prochem i też spłukać. osuszyć położyć na nowo CG butter wax. dać zaraz po woskowaniu QD czy nie ma takiej potrzeby. jadę na wczasy i chciałbym żeby auto było na błysk.QD to Mothers California Gold Showtime Instant Detailer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woskowałem auto jakieś 2 miechy temu CG butter wax. myty na bezdotyku raz w tyg. myślę jutro piana aktywna spłukać, potem prochem i też spłukać. osuszyć położyć na nowo CG butter wax. dać zaraz po woskowaniu QD czy nie ma takiej potrzeby. jadę na wczasy i chciałbym żeby auto było na błysk.QD to Mothers California Gold Showtime Instant Detailer

 

Moim zdaniem nie warto QD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

701 ma wg mnie zapach podobny do Prickborta, czyli praktycznie żaden. Nie wiem co w nim może cuchnąć. :dontknow:

To albo ja mam dziwny egzemplarz albo wrażliwe płuca bo mnie zatykało :dontknow: Prik pachnie zupełnie inaczej. Domywa dobrze, ale według mnie śmierdzi strasznie. Siostra ma takie samo zdanie bo w momencie kiedy byłem po jednej stronie auta i zaaplikowałem na oponę, a ona po drugiej to momentalnie poczuła więc coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie , posiadam 3 letniego Golfa VI , stosuję koncentrat do pianownicy - Karcher RM 806 , z ph 12-13 ( różnie podają ) czy to za dużo dla w miarę nowego lakieru ? czy Valet Pro Snow Foam to najkorzystniejsza alternatywa ?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Użyłem ostatnio politury W5 a następnie nałożyłem na to wosk. Lakier na początku wyglądał świetnie lecz po pierwszym deszczu i spłukaniu go wodą zrobiły się paskudne zacieki. :/ Zacieki widoczne wszędzie oprócz maski i przednich błotników.

 

Jak i czy w ogóle da się to usunąć? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka, może nawet trzy miałbym do Was ;) .

 

1) W okolicach jednego progu i zderzaka złapałem jakieś cząsteczki smoły/asfaltu, czym to skutecznie usunąć, tak aby nie narobić szkód na lakierze?

 

2) i 3) Czym skutecznie wyczyścić na prawdę bardzo brudne felgi? Czy umyte felgi można czymś zabezpieczyć, aby się tak nie brudziły (mam dość pylące klocki)?

 

Z góry dzięki za pomoc ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebuje szybkiej pomocy, muszę usunąć naklejkę z szyby w aucie, problem polega na tym że naklejka naklejona została na paski grzewcze, naklejka jest już stara popękana, czym ją usunąć żeby nie uszkodzić pasków?? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mam problem ze znalezieniem odpowiedzi na moje pytanie, mianowicie, nowe Clio IV czy jest zabezpieczone jakąś fabryczną powłoką ochronną? Jeśli tak to czym to usunąć, czy można od razu i co można kłaść na to? Wosk, kwarc, teflon?? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.