Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tak, tylko że ja mam 3 auta do zrobienia a chce miec jeszcze zapas do tego jest taniej. wybrałem valet pro. ma lepszą opinię od bilt hamber

 

lu5asz, do żywicy dobra będzie właśnie glinka a na owady są specjalne środki, sonax wystarczy myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro oferują taką glinkę http://allegro.pl/najlepsza-Glinka-do-l ... 48955.html nie wiadomo skad i co to w zasadzie jest

aden interes, a cholera wie co to za Glinka jest :D

 

Jak to cholera wie?!

Przecież napisali w treści aukcji:

 

Jest to firma bardzo dobrej i renomowanej firmy zajmującej się wyłącznie car-detailing'iem
:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odebralem polerke k2 pro, i takie pytanie:

1. tam w koplecie jest tez jakieś futro, nada sie wogóle do czegoś?

2. nie moglem sie powstrzymać ( a dopiero mi przyjdzie inny BP ), podłączyłem maszyne, BP i futro z kompletu, znalazłem jakąś starą blache na próbe, i na tym futrze po kolei : menzerna 500, 2500, 4000. futro czyscilem po zmianie pasty. EFEKT końcowy słabyy (bardzo). troche mnie to zaniepokoilo bo futro do cuttingu przecież sie nadaje, to powinno usunąć większość rys, tak?

 

3. pierwszy raz mialem maszyne w rękach, i podczas polerowania nie wiedziałem:

- jak mocno mam dociskać maszyne, bo teraz wogóle nie dociskałem

- jak szybko przesuwać sie po lakierze, powoli , szybko?

- obroty to tak jak podają opakowania po menzernach: dla 500 max 900 , a dla 2500 i 4000 max 2100?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko skompletowane, gotowe do zakupu, ALE... uzbierała się ładna sumka bo ok 600 pln. Chodzi o maszyne, pady, pasty i to wszystko co potrzebne do ogarniętej polerki auta. Chciałem głównie dla siebie by furke zrobić, jednak nie tylko detailingiem człowiek żyje i wydatki na inne rzeczy też są:) Pytanie brzmi - czy jest szansa, że ten wydatek jakoś mi się zwróci ? Na Waszych przykładach, są szanse ze tam po znajomych coś zarobicie bo furke ogarniecie czy ludzie boją się tak i nie chcą wydawac kasy, a jak juz to wola "lakiernikom" dac lub tempo jest git ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZółtyDziobek, tyle samo mnie to kosztowało, jak nawet nie więcej, rodzice jak zobaczyli ile tego przychodzi to juz powiedzieli ze zaplacą jak im też wymyje :P. a jeszcze nawet korekty nie robiłem.

myśle ze jak odpicujesz swoj samochód i dobrze Ci to wyjdzie, to pewnie znajdzie sie ktoś kto sie tym zachwyci bedzie w stanie Ci zapłacić, nawet z rodziny, tylko czy bedziesz zdzierał z nich kase to juz Twój wybór :good: .

ale niech sie inni wypowiedzą bo jesli o mnie chodzi to jeszcze nic na tym nie zarobiłem :P. mam nadzieje ze korekty nie zchrzanie przez co przyciągne uwage innych 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.