Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Yasiek, ja miałem tak że przy średniej twardości padzie, jeżeli dobrze nie wyglinkowałem karoserii, to zostaną niektóre zanieczyszczenia np. kropki prawdopodobnie z żywicy.

 

Myślę że przy padzie typu cute też część zanieczyszczeń zostanie ;)

 

To było odnośnie zdania "Przecież robiąc korektę usuwasz wszystko co było na lakierze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie. mam politurę sonaxa, nie mogę nigdzie na miejscu dostać aplikatora. czy mogę wykorzystać aplikator do wosku z formuły 1? nada się? fakt że to w zasadzie zwykła gąbka ale moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chce kupić auto używane, ale sprzedawca nie daje faktury, którą chce.

 

Czytałem kiedyś, że ktoś kupował auto przez komis, czyli dogadujemy się, sprzedawca wstawia samochód do komisu, od którego kupuję auto. I tym sposobem mam fakturę.

 

Ktoś tak kiedyś to załatwiał, da się? Jak coś to można na PW pisać ;)

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę miałem nie przyjemność ściągania z auta myślałem, oksydację,później jak się okazało był to wosk koloryzujący...

Auto granatowe,a wosk niebieski :-]

Robiłem to ręcznie,tak więc gąbkę i łapy przy pomocy UC miałem niebieskie...

Lakier znowu odżył i dostał Carbona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego uwierz mi że szukałem

Zgrywus z Ciebie ;) Pytasz się czy użyć wosku koloryzującego - a lakier zastąpisz farbkami plakatowymi?

 

Cały proces mycia jest tak fajny że chyba bym sobie w twarz nie mógł spojrzeć jakby po 2-3 godzinach przygotowywania lakieru nałożyłbym na niego byleco :/ Kup lepiej FK 1000p sampler za 20zł i będziesz bardziej zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chce kupić auto używane, ale sprzedawca nie daje faktury, którą chce.

 

Czytałem kiedyś, że ktoś kupował auto przez komis, czyli dogadujemy się, sprzedawca wstawia samochód do komisu, od którego kupuję auto. I tym sposobem mam fakturę.

 

Ktoś tak kiedyś to załatwiał, da się? Jak coś to można na PW pisać ;)

 

:)

 

Jeżeli sprzedawcą jest osoba prywatna to Ci nie wystawi FV. Masz umowę kupna-sprzedaży i ta Ci powinna wystarczyć do wszystkiego.

Jeżeli sprzedaje firma to ma obowiązek wystawić FV.

 

 

 

Potrzebuję zabezpieczyć chromowaną rurę wydechową w motocyklu. Generalnie do chromów, metali itp używam Killer Chrome od Surf City.

Czym to mogę zabezpieczyć biorąc pod uwagę temperaturę jaka tam występuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecicie mi jakis srodek, ktorym usune rysy z przedniej szyby?

Poprzedni wlascicel chyba zamiast gumowych pior wycieraczek uzywal zyletek ;)

 

wszystko zależy jakie to rysy, bo głębokich nie usuniesz, a środek nazywa się: tlenek ceru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.