Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Generalnie siedzenia czarna skóra/alcantara i do wyczyszczenia tylko boczki. Myślałem że podane wyżej przeze mnie wystarcza :dontknow:

Na koniec pójdzie Shiny Garage Care for Me Leather Cream.

 

Czy nie kombinować i kupić zestaw Colourlock'a?

 

Podjedź do mnie, wypróbujesz Colourlock'a na jakimś elemencie i zadecydujesz czy kupić.

U mnie sprawdził się w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nurtuje mnie od jakiegoś czasu pewne pytanie.

Jak zaczynałem przygodę z tym forum kanonem każdej korekty było użycie 3stopniowego systemu past np 500/2500/4000 i nie wyobrażano sobie jak można wyprowadzić lakier 4000 po 500. Teraz przyszła moda na fg 400 i raptem prawie każdy wyprowadza lakier 4000 po poprzedniej paście. Ktoś odkrył jakiś unikatowy sposób prowadzenia maszyny docisku itp? czy to po prostu taka MODA ? :dontknow: niedługo pojawią się korekty z używaniem tych 2 past jednocześnie aby było szybciej :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prickbort to dla mnie trochę rozczarowanie,bo ja używam na dobrą sprawę tylko przed polerowaniem,mniejszym,bądź większym,więc naprawdę obojętne mi jest to,że jest bezpieczny dla wosku,choć i tak go nadwyręża,a przez to nie jest tak mocny :dontknow:

Na kołach,też jakoś tak smutno :/ resztki renoflash-a sprawdziły się o wiele lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś do czynienia z czerwonym korkiem (finishing Glaze) 3M? posiadam taki od 2-ch lat przyjechal z anglii i tak leży nieużywany. Myślałem na początku że jest to jakis odpowiednik korka niebieskiego ale opis mnie troche zmylił jest to opisane dokładnie tutaj: http://www.klakiernik.pl/Srodek_do_zabe ... M-522.html

 

Ktoś sie tym kiedyś bawił? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.