Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ok, bo mialem na celu troche go ogrzać aby stał się podatniejszy do nakładania rękami. dobrze że spytałem.

 

DZIADU, też jestem początkującym, ale z tego co wyczytałem to na niskobudżetowe środki dobrze sprawuje się BILT-HAMBER SURFEX HD .

 

jeszcze takie pytanie z ciekawości. co się stanie gdybym nałożył ten wosk na szybę? i czy ten wosk można używać na plastiki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogodny,

ja nakładałem go ale ręcznie i bardzo mnie zaciekawił i jak na ręczną pracę to nie ma żadnego problemu z polerowaniem nawet jak się zrobi całą maskę co w przypadku zymola ciężko by było i jak dla mnie przyciemnia bardzo ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIADU, jeśli auto jest nawoskowane, to ja przynajmniej pędzelkuje trudne odstępne miejsca i detale w czasie pre-washu, na zabezpieczonym aucie wszystko ładnie schodzi, nie ma potrzeby używania APC, który może naruszyć LSP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Ząbkach jest stacjonarny sklep z kosmetykami samochodowymi? Znajomy ma rodzinę w tej miejscowości i chce zalecieć na zakupy przy okazji, zdaje mi się, że kiedyś gdzieś wyczytałem, że jest ale ręki nie dam temu się pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

np Zymol Vinyl Cleanerem, ktory jest takim leciutenkim czyscidlem i przy okazji nie zmywa u mnie dressingu :)

 

Ale mysle ze kazdy QD do wnetrz sie nada. Uzywalem AF Spritz i bylem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.