Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

QD Golden Shine, łatwy w użyciu, skuteczny w pracy, bardzo przyjemny zapach :good:

To troszkę za późno, bo zamówiłem już AF Finale- mam nadzieję, że również będzie łatwy w użyciu i skuteczny w pracy

No nie latwo jest pisac na iphonie majac duze palce

Musisz zapałką klikać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czym najlepiej potraktować plastik z którego poschodzila częściowo guma którą jest pokryty? W Volkswagenie Passacie B5FL tam gdzie sie szyby otwiera ten plastik cały od kierowcy, słyszałem ze denaturat daje rade to prawda? ma ktoś jakies inne lepsze sposoby lub środki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podgrzewane przednie fotele i chciałbym je wyprać przy pomocy odkurzacza piorącego. Czy spokojnie można go moczyć czy lepiej odpuścić odkurzacz??

Nic nie powinno się dziać,ale nadmiernie też nie ma co namaczać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was używał dostępną kiedyś pastę (mleczko polerskie) Abel Auto "Polish Correcteur sans silicone" i na porównanie z popularnymi teraz pastami? Chcę ustalić czym mogę ją zastąpić, aby uzyskać podobny efekt (teraz już chyba nie jest produkowana, albo inaczej się nazywa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóżmy, myję auto pianownicą reczna gloria fm10, i spryskuję całe auto pianą, to czy muszę jeszcze tą pianę rękawicą coś jej pomoc czy poczekac i spłukac i samochod będzie już czysty?

 

Nanosisz, jak piana zaczyna spływać to spłukujesz auto wodą, możesz podczas pianowania użyc pędzelków do czyszczenia zakamarków, natomiast rękawicą niczego nie rób. Rękawica to na mycie właściwe, szamponem, 2 wiadra i te sprawy, czytaj forum, bo to podstawy podstaw... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem.... w zimie zamówiłem PB Natty Wax Blue , przyjechał do mnie popękany wymrożony zapewne przy -10C ale wyglądał normalnie , przesiedział zimę i poszedł do garażu gdzie temperatura jest od 10 do 25C , użyłem może ze 3 razy wosk normalnie jednak te pęknięcia nie były dobre... kruszył się.

 

Otworzyłem wosk i zobaczyłem takie coś ....

 

img0328ry.jpg

 

czy ten wosk nadaje się / jest jakoś do odratowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem.... w zimie zamówiłem PB Natty Wax Blue , przyjechał do mnie popękany wymrożony zapewne przy -10C ale wyglądał normalnie , przesiedział zimę i poszedł do garażu gdzie temperatura jest od 10 do 25C , użyłem może ze 3 razy wosk normalnie jednak te pęknięcia nie były dobre... kruszył się.

czy ten wosk nadaje się / jest jakoś do odratowania ?

 

Moim zdaniem przemarznięty, do śmietnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.