Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Wydaje mi się, że lepiej jest dobrze umyć opony i na czyste nałożyć dressing

 

Dobre umycie opon niekiedy graniczy z cudem. Ale oczywiscie, lepiej je umyc w 100% i dopiero potem dressingowac. Niestety nie zawsze jest to mozliwe. Ale jakos nie mam kompleksow z tego powodu.

Proszę Cię, nie pisz bzdetów.

 

W takim razie podrzuce Ci od nowosci nie myte kilkuletnie opony od suv'a, zobaczemy jak wtedy bedziesz pisal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pady małe (potrzebuję do lamp i zakamarków pod klamkami) na M14. W miarę tanio. Ktoś coś poleci? Na allegro znalazłem za 9,99zł/szt ale przesyłka drugie tyle :( Może u forumowych partnerów ktoś widział? Bo ja szukam, ale większość ma na rzepy tylko :(

 

Ktoś wcześniej polecał małe pady bolla na gwint m14. Kupiłem ostatnio dwa, niebieski super twardy i pomarańczowy średni. W dotyku niebieski delikatnie twardszy natomiast podczas pracy, jak złapie trochę pasty robi się miękki i prawie nic nie zbiera. Żółtym flexipads 150 mm super twardym ( ale nie tym powszechnie polecanym na forum 135mm, bo to zupełnie inny produkt) wystarczył jeden przejazd fg400 i element gotowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady małe (potrzebuję do lamp i zakamarków pod klamkami) na M14. W miarę tanio. Ktoś coś poleci? Na allegro znalazłem za 9,99zł/szt ale przesyłka drugie tyle :( Może u forumowych partnerów ktoś widział? Bo ja szukam, ale większość ma na rzepy tylko :(

 

Ktoś wcześniej polecał małe pady bolla na gwint m14. Kupiłem ostatnio dwa, niebieski super twardy i pomarańczowy średni. W dotyku niebieski delikatnie twardszy natomiast podczas pracy, jak złapie trochę pasty robi się miękki i prawie nic nie zbiera. Żółtym flexipads 150 mm super twardym ( ale nie tym powszechnie polecanym na forum 135mm, bo to zupełnie inny produkt) wystarczył jeden przejazd fg400 i element gotowy.

Rano już zamówiłem :( No nic zobaczymy jak się będą sprawować. Ja wziąłem białą i czarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam białej (twarda) pomarańczowej (średnia) i czarnej (miękka)

Jestem zadowolony w 100% zrobiły ze mną z 5 aut. Zawsze robię nimi słupki, zderzaki, przestrzenie wokół klamek. Cena jest świetna i są mega przydatne. Złego słowa o nich nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś ESPUMA ACTIVO HI-FOAMING SNOW FOAM?

 

Używam, polecam :good: - może nie robi efektu śniegu i sąsiedzi nie siedzą w oknach, ale przynajmniej jest skuteczna w domywaniu i nie ściąga wosku.

 

 

potwierdzam, konsystencja "nieśniegowa" ale domywa i to bardzo dobrze wosk też dalej siedzi a jej cena jest dość przystępna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scrappy, Spokojnie możesz używać, nie są jakieś najgorsze. Ale w mojej opinii mają małą siłę cięcia. Na szczęście są relatywnie niedrogie. Zwłaszcza jeśli ktoś nie chce się pakować w dodatkowe koszta w postaci BP i zestawu gąbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko. Szukam czegos dobrego do usuwania kleju pozostałego po sciaganiu reklam z aut itp. Czasem jak auto było oklejone kiepska folią zostaje masa kleju wiec przydało by mi sie cos mocnego, a zarazem na tyle delikatnego aby nie uszkodziło lakieru ani plastików. Co najlepiej sie spisze do usuwaniu duzych ilości kleju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko. Szukam czegos dobrego do usuwania kleju pozostałego po sciaganiu reklam z aut itp. Czasem jak auto było oklejone kiepska folią zostaje masa kleju wiec przydało by mi sie cos mocnego, a zarazem na tyle delikatnego aby nie uszkodziło lakieru ani plastików. Co najlepiej sie spisze do usuwaniu duzych ilości kleju?

 

Ja przejechałem ekstrakcyjną :D zeszło wszystko i nic się do dziś nie wydarzyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przejechałem ekstrakcyjną :D zeszło wszystko i nic się do dziś nie wydarzyło

 

Testowalismy ekstrakcyja i IPA, to drugie działa nawet lepiej niestety szału nie ma jak ktoś ma do usunięcia troche kleju to ok ale jak masz pół busa w kleju to niestety nawet IPA wymieka dlatego szukam czegoś dedykowanego do usuwania kleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
krd, dzięki,szkoda,że s2 orange występuje tylko w 1kg opakowaniu,przy moim zużyciu to by było na jakieś...5lat :D

Może ktoś będzie chciał się pozbyć ;)

 

Zagadaj do kolegow dystrybutorow z ShineON. Moze cos da sie zrobic na indywidualne zamowienie :)

 

[ Dodano: 25 Maj 2013, 12:45 ]

Jaki kupić dobry a zarazem tani odkurzacz piorący ? :)

 

Dla mnie najtanszy zakup majacy sens to Karcher Puzzi 8/1C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko. Szukam czegos dobrego do usuwania kleju pozostałego po sciaganiu reklam z aut itp. Czasem jak auto było oklejone kiepska folią zostaje masa kleju wiec przydało by mi sie cos mocnego, a zarazem na tyle delikatnego aby nie uszkodziło lakieru ani plastików. Co najlepiej sie spisze do usuwaniu duzych ilości kleju?

 

AUTOGLYM Intensive Tar Remover

 

Musi poleżeć kilka dobrych minut na lakierze, ale zbiera rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.