Skocz do zawartości

Grupa master- kto jak i dlaczego.


krd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Dlatego, że chociażby początkujący użytkownicy nie bardzo mogą wiedzieć, kto na taką rangę zasługuję.

 

W takim razie przy glosowaniu na PSB zostawic mozliwosc glosowania wylacznie Masterom, bo przeciez zwykli uzytkownicy sie nie znaja.

 

sebek0720, taka opcja jest wg nas najlepsza i tak pozostanie. Nie zamierzamy tego zmieniać.

 

Mozna prosic o jakas argumentacje. Ja rozumiem, ze to forum prywatne i wlasciciel moze sobie robic jak chce, no ale wypadaloby jakos ustosunkowac sie do mojego pytania. "Nie bo nie" brzmi mocno dziecinnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W takim razie przy glosowaniu na PSB zostawic mozliwosc glosowania wylacznie Masterom, bo przeciez zwykli uzytkownicy sie nie znaja.

 

Ale oglądając relacje w PSB poświęcasz na to około 15-25 minut.

 

A żeby poznać "bliżej" jakiegoś usera to jakiś czas na forum musisz jednak spędzić, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
A żeby poznać "bliżej" jakiegoś usera to jakiś czas na forum musisz jednak spędzić, prawda?

 

Ale relacja moze byc kompletnie nieprofesjonalna, a uzytkownik poczatkujacy tego nie zauwazy i zaglosuje. Czas poswiecony na jej obejrzenie nie ma tu nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale relacja moze byc kompletnie nieprofesjonalna, a uzytkownik poczatkujacy tego nie zauwazy i zaglosuje. Czas poswiecony na jej obejrzenie nie ma tu nic do rzeczy.

 

Chodzi mi tylko o to, że nowym osobom jest o wiele łatwiej dokonać wyboru w PSB niż w przyszłych wyborach Mastera.

 

Chyba, że udział w ankiecie na Mastera byłby możliwy tylko dla osób, które spędziły np. na forum xx godzin.

 

A tak to będzie wolna amerykanka - takie jest moje zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Przy takiej samej ilosci spedzonego czasu wedlug mnie rownie latwo.

W zasadzie to powinny byc troche inny algorytm, ale wyjdzmy z zalozenia (patrzac na ilosc glosow na PSB), ze duza czesc uzytkownikow jednak nie glosuje, podejrzewam, ze tutaj byloby tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem w głosowaniu na "Mastera" również powinni brać udział inni użytkownicy forum, w końcu to Oni odbierają daną osobę, a śledząc różne wątki na forum można stwierdzić czy wytypowana osoba ma wiedzę i jak się wypowiada oraz czy jest pomocna dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Master to Master. Taki jak Paweł, Mariusz czy Łukasz.

 

A wujek dobra rada, to wujek dobra rada. Tyle. Pomuki nie dodają masterowości, bo teoretykiem każdy może być, a master powinien się wykazywać praktycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wujek dobra rada, to wujek dobra rada. Tyle. Pomuki nie dodają masterowości, bo teoretykiem każdy może być, a master powinien się wykazywać praktycznie.

 

Master jak sama nazwa wskazuje powinien być teoretykiem jak i praktykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, Master - kojarzy mi się wyłącznie z praktyką. Trzeba wprowadzić tytuł - syntezator/kompilator - wtedy dawać go za posiadane informacje.

 

a mi z tym

 

A master's degree is an academic degree granted to individuals who have undergone study demonstrating a mastery or high-order overview of a specific field of study or area of professional practice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

geno, weź ze sobą boohala. Jak pójdzie fama że on robi testy telefonem to wszystkim przejdzie ochota na zostanie masterem ;)

 

(jak na listopadowym spocie w Łodzie, po zrobieniu zgrzewki piwa wziął się za telefoniczną inspekcję mojego auta to spieprzałem aż się kurzyło :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

a master powinien się wykazywać praktycznie.

 

 

Jak więc chcesz weryfikować tą praktyke ?

 

bardzo dobre pytanie ;)

 

Tak naprawdę nie da się ocenić umiejętności danej osoby siedząc przed monitorem i oglądając np. relacje bo jak wiadomo zdjęcia można zrobić tak, że wszystko wygląda pięknie nie mniej jednak daje to jakiś pogląd.

 

Fakt można sprawdzić umiejętności na spotach itp. ale wtedy mało kto jest chętny do pracy, więc jest to bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak nie było odpowiedzi, tak nie ma ale tego sie spodziewałem.

 

niech tak zostanie. Po co szukać drugiego/trzeciego/ósmego dna ?

 

 

Wcale nie jest dobrze, bo niektóre wybory Masterów nie mają nic wspólnego z rzeczywistym głosowaniem i odzwierciedleniem umiejętności, a raczej są narzędziem pokazania władzy, że to oni będa decydować kto ma być tym nieszczęsnym Masterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie uwazam, ze wybieranie przez ogól nie ma sensu.

Za 2 lata bedzie 50 000 uzytkownikow i wyboru beda dokonywac ludzie ktorzy cos tam czytaja ale w rzeczywistości nie maja pojęcia o kosmetyce.

 

Juz byly przypadki, ze ktos robil sobie fure, wrzucal zdjecia - wszyscy wpadali w zachwyt, po czym fura ladowala w studio i na zdjeciach pod halogenem wychodzily grube kwiatki (oczywiscie nie bije do nikogo personalnie)

 

Dla mnie system obecny jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.