Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

przekroczony limit danych na blueconnecie :zly: a normalny internet dopiero w poniedziałek mi podłączą :thumbdown: tylko z dzisiejszego dnia miałem już ponad 400 postów do ogarnięcia dobrze że kobieta poratowała mnie swoim netem w domu. jutro też muszę jakoś do niej zawitać żeby być na bieżąco, i tak każdego dnia chyba do poniedziałku :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, szkoda tylko że zwalnia do takiej prędkości że praktycznie nic nie działa, strony albo załadują się po kilku minutach albo w ogóle, zdarza się też że sam tekst się ładuje bez stylu i masakrycznie się czyta np to forum. jedynie do czego ta prędość sięnadaje to wiadomości na gg :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. teraz wymieniłem przednie zawieszenie, bo okazało sie do zrobienia. razem z robocizną wydałem 850zł(poduszka+łożysko MacPhersona prawego, sworzeń prawy, łączniki stabilizatora + gumy, drążki kierownicze). 2 tygodnie temu wydałem 150zł na wymiane płynu chłodniczego + ogólny przegląd auta.

do zrobienia mam jeszcze: wymiana sondy lambda za katalizatorem, bo wywala błąd. założona jest jakaś uniwersalna, która sie uszkodziła. czekamy na zamiennik w hurtowni, bo oryginał ponad 300zł. musi zostać rozebrany i zdiagnozowany prawy tylny zacisk, bo nie trzyma za dobrze na ręcznym + wymieniony płyn hamulcowy. do wymiany mam jeszcze koło zmiennych faz rozrządu(bolączka tego silnika, renault wymienia na swój koszt jeżeli auto nie jest starsze niż 5lat :/), przy okazji wymienie reszte rozrządu i pompe wody jeżeli będzie taka potrzeba. i wg. mechanika to już będzie wszystko co jest do zrobienia.

wg. mechanika jest jeszcze coś ze sprężarką klimatyzacji, bo jak sie załącza to jest bardzo głośna. w sumie w hondzie miałem tak samo i klimatyzator nic nie mówił. podjade i to zdiagnozuje. może układ jest pusty i smarowania nie ma :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.