Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

O kur... :shock::shock: takiego syfu chyba jeszcze nie widziałem,bał bym się wsiąśc do takiego samochodu :/

 

Ja zupełnie nie rozumiem jak można w czymś takim jeździć ? Przecież wysprzątanie wnętrza przez pracowników myjni wraz z umyciem nadwozia kosztuje w granicach 30-40 zł, a z zewnątrz samochód nie wyglądał na nie myty od 7 lat więc czemu nie zajęto się wnętrzem ? Masakra panowie, "zapach" też był ciekawy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pojechałem Micrusem na myjnię pierwszy raz w życiu. Jak zobaczyłem technikę pracy zapytałem grzecznie czy mógłbym umyć sam płacąc oczywiście normalnie.

Pan na początku zapytał czy podważam ich kompetencje?

Ja jak zawsze bardzo spokojnie powiedziałem o co chodzi. Jedno wiadro na 4 auta, pół metrowa ściągaczka do osuszania itd....

Zakończyło się "wilczym biletem" i mega :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arekkaz, 95% myjni ręcznych chyba tak działa - dla przeciętnego Kowalskiego jest git, sam ostatnio myłem auto żony w ten sposób, ale co zrobić, sól aż po dach, na bezdotyk za zimno, zostają szczotki...sam nie wiem co gorsze, ale wiedziałem na co się piszę, zawsze można zrobić delikatną korektę na wiosnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arekkaz, podobno w poniedziałek temperatura ma oscylować w okolicach "zera" więc osobiście czekam następnego tygodnia. Zapewne jakbym umył gada przy tych temperaturach, to rano pisałbym, że wkurzyło mnie brak możliwości otwarcia samochodu :/

 

A dopisując jeszcze...czyli najnormalniej w życiu dostałeś:

kopniak.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i 210zł nowy aku...

 

to klemy już nie będą potrzebne, poza tym idzie "cieplej" 8-)

 

ale w moim fordzie są płaskie klemy, a w nowym aku okrągłe. szukałem takich przejściówek bo do plusowej klemy dochodzą bezpieczniki wysokiego napięcia i za dużo kombinowania z uniwersalnymi klemami... to Ford, anie jakaś tam Mazda :lol: tutaj potrzeba specjalistycznych rozwiązań

 

btw. a Mazda też jest na podzespołach Forda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem Micrusem na myjnię pierwszy raz w życiu. Jak zobaczyłem technikę pracy zapytałem grzecznie czy mógłbym umyć sam płacąc oczywiście normalnie.

Pan na początku zapytał czy podważam ich kompetencje?

Ja jak zawsze bardzo spokojnie powiedziałem o co chodzi. Jedno wiadro na 4 auta, pół metrowa ściągaczka do osuszania itd....

Zakończyło się "wilczym biletem" i mega :zly:

 

Arku, kwestia jaki ruch mają. Znajdź taką, gdzie nie narzekają na nadmiar klientów i nie powinni robić problemu. Ja tak ostatnio zrobiłem. Kosztowało mnie to co prawda 50zł (utargowane z 65 :D ) Ale autko czyste i trochę zabawy miałem- uwagi typu 'piana aktywna strasznie żre lakier', albo 'gdybyśmy tyle myli auta to by nas z pracy wyrzucili', chociaż słyszałem szept 'podziwu' i rozkminy, że czemu 2 wiadra, jeszcze dwie rękawice itd :P No i to uczucie po wyjeździe na ulice, duma i patrzenie jak patrzą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arekkaz, No to ja już nie wiem :dontknow: Logiki w tym nie ma żadnej- jakby mi zapłacili za to, że nie muszę nic robić, a jeszcze przy okazji mógłbym się czegoś nauczyć to byłbym wdzięczny... Ale ja się tam nie znam ;)

 

Może myjnia automatyczna? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.