Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mialem dzisiaj audyt w pracy VIPow z BP Norway i UK :thumbdown:

Jeden z szefow poszedl ze mna na poklad za ktory ja odpowiadam na inspekcje. Zaczelo sie od pierdol typu jakie ludzie maja zabezpieczenie przed halasem, jakie nauszniki, stopery itp. Pozniej sie mnie pyta czy wiem jak w odpowiedni sposob wklada sie stopery do uszu.... :lol: Oczywiscie ze wiem. Idziemy dalej. Dochodzimy do 3 pietrowego zbiornika w ktorym firma podwykonawcza piaskuje i sie zaczyna. Kto, po co, ile ludzi tam robi, jaki halas, jakie wyposazenie ochronne itp. Wiec ladnie recytuje cala analize bezp pracy oraz procedure - wszystko na plus i idziemy dalej w kierunku zbiornika. Nagle temu sie zachcialo tam wejsc. Mowie ok, wyciagam ludzi ze zbiornika, mowie o co chodzi itp.

Pytam czy nadal chce tam wchodzic, a on ze tak! Wiec ubieram odpowiedni sprzet ochronny i mowie ze on tez musi sie ubrac. A on: JUST FOR A MOMENT? :evil:

Wiec ja zmieniam troche taktyke z obrony w atak.. Mowie mu ze tak. Daje gosciowi specjalny kombinezon, szelki do pracy na wysokosciach, maske z filtrem itp. A ten patrzy na mnie i nic nie kuma, jak to sie zaklada. Ludzie leja ze smiechu. Ten robi oczy a ja powazny. Szef bezpieczenstwa MY ASS z niego co nie wie jak sie sprzet uzywa.

Ale OK pomoglem mu sie ubrac, ludzie tam posikani z calego zajscia, ale wchodzimy do zbiornika. Tam pokazuje mu piaskowanie, sprzet ochronny i robie pomiar halasu. Okazyje sie ze 30dB wiecej niz norma i procedura pozwala. Nogi mi sie ugiely i nie wiem o co kaman. Powinno byc max 100dB :wallbash: Wychodzimi i zaczyna sie grilowanie mojego dupska. Dlaczego, po co itp. Wyslalem go na kawe, a ja szybkie dochodzenie i okazalo sie ze dunczyki walone zmienily sprzet (metode pracy) nie informujac nikogo o tym.. Reszte dnia, 6h spedzilem na dochodzeniu co dlaczego itp i tlumaczeniu sie. A ja myslalem ze mam goscia w garsci!

Od dzis firma podwykonaczym nie ufamy.. W sumie chcieli dobrze zmieniajac metode ale mnie sie teraz dostanie po calej linji od BP f00king VIPow :thumbdown::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby się cieszę bo mam czyste auto ale panowie w myjni przy myciu na początku przelecieli auto wysokim ciśnieniem a później na 2gąbki ani razu ich nie pukając... tyle dobrego że od felg nie zaczęli :oops: Na koniec oczywiście ściągaczka, ircha i papier :idea: Dobrze że auto przed korektą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandat 200zł i 6 punktów,jechałem na 50km/h 94 km/h,miało byc gorzej 300zł 8 punktów ale że dziś mam urodziny udało mi się wytargowac,ściągneli mnie z 300m laserówka nie było szans żebym zauważył,radiowóz stał za ciężarówką :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek_, masakra i współczuję :shock: Widać, że znają się na rzeczy...

 

Dobrze tak jka mówisz - że auto przed korektą :)

 

Should be good :good:

 

Co do tematu: odsypianie nocki - "zmarnowane" pół dnia i przez to felg nie zdążyłem wysłać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandat 200zł i 6 punktów,jechałem na 50km/h 94 km/h,miało byc gorzej 300zł 8 punktów ale że dziś mam urodziny udało mi się wytargowac,ściągneli mnie z 300m laserówka nie było szans żebym zauważył,radiowóz stał za ciężarówką :/

 

A Misiaki nie powinni być widoczni :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz widziałem jak na 2 pasmówce się chowali za ... przystankiem :shock: przyklejeni tak że zupełnie nie widać a zza wiaty wystaje tylko suszarka i szczęśliwy łeb myśliwego.

 

ale z drugiej strony ich widać... czyli się nie chowają... takie słyszałem wytłumaczenie kiedyś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rozrusznik - unieruchomił mi auto, kiedy go najbardziej potrzebowałem. Ale już go wytargałem z auta, jutro regeneracja.

 

Szwankujący rozrusznik przy aucie z automatem, to niezbyt wesoła usterka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek_, masakra i współczuję :shock: Widać, że znają się na rzeczy...

 

Dobrze tak jka mówisz - że auto przed korektą :)

 

Should be good :good:

 

Co do tematu: odsypianie nocki - "zmarnowane" pół dnia i przez to felg nie zdążyłem wysłać :/

Teraz uwaga, myjnia jest chwalona u mnei w mieście, wszyscy zadowoleni :mrgreen: Najgorsze to że nie ma żadnej sensownej i w taką pogodę niestety jest możliwość mycia na takich to właśnie myjniach :cry:

 

Co do tematu o mandacie to kiedyś jak jechałem z siostrą i dostała oczywiście mandat od schowanych smerfów to zadzwoniłem na komendę powiedziałem że radiowóz stoi w krzakach, jest kompletnie niewidoczny i wlepia mandaty :P Po 2 minutach już ich tam nie było :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widok 7 letniej Pandy pewnej pani jak odbierałem własne auto. Po 7 latach przyjechała na ...wymianę oleju Ale nie to jest najgorsze ... widok wnętrza ściął mnie z nóg, wszystko zasyfione, wszystko ! Panowie jutro wkleję tutaj zdjęcia bo dziś już nie dam rady, ale uprzedzam nie będzie to przyjemny widok

 

Obiecane zdjęcia:

 

20120208153902.jpg

20120208153915.jpg

20120208153930.jpg

20120208153954.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.