Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

minetoo, dokładnie, dodałem wosk pszczeli czyściutki i dalej za twardy. Stopiłem z RG55 i wychodzi twardziel jakich mało, nałożyłem na nadkole i jest bardzo ciężko to zetrzeć zobaczymy ile wytrzyma, ale chodzi mi o całkowity homemade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SJake, Nie jeździj do ASO kumpel pracuje w serwisie nie będę mówił jakim i olej jak jest do wymiany niby po 10tys to pracownicy 5l biorą do domu a ty masz niby wymieniony, tak że radzę poszukać dobrego zaufanego mechanika a nie jeździć do ASO.

 

Ps. Tam pracują polacy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM.MM, Arekkaz, pojechałem tam tylko z racji wbicia przebiegu do historii serwisowej. (nie widzieli mnie tam już ze 2-3 lata i już więcej chyba nie zobaczą)

Samochód idzie do garażu, akumulator pod prostownik i wymienię sobie na nowy w przyszłym sezonie, bo ten ma już 13 lat i poddaje się na mrozie. Straty 80km i 2h na marne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SJake, Nie jeździj do ASO kumpel pracuje w serwisie nie będę mówił jakim i olej jak jest do wymiany niby po 10tys to pracownicy 5l biorą do domu a ty masz niby wymieniony, tak że radzę poszukać dobrego zaufanego mechanika a nie jeździć do ASO.

 

Ps. Tam pracują polacy...

 

Tak, a zaufany mechanik to nie polak? :kox: To, że w jakimś ASO niby robią takie przekręty, nie znaczy, że każde, chyba ? Kumpla też gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SJake, Nie jeździj do ASO kumpel pracuje w serwisie nie będę mówił jakim i olej jak jest do wymiany niby po 10tys to pracownicy 5l biorą do domu a ty masz niby wymieniony, tak że radzę poszukać dobrego zaufanego mechanika a nie jeździć do ASO.

 

stara praktyka, wiem, ze niektóre samochody i po 100k i więcej bez wymiany latały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SJake, Nie jeździj do ASO kumpel pracuje w serwisie nie będę mówił jakim i olej jak jest do wymiany niby po 10tys to pracownicy 5l biorą do domu a ty masz niby wymieniony, tak że radzę poszukać dobrego zaufanego mechanika a nie jeździć do ASO.

 

Ps. Tam pracują polacy...

 

nie we wszystkich ASO tak robią :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.