Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no bach o ziemie czterema zaciskami "bo jak pięniądze już oddał to może" :dontknow:

tylko płytki tam przy wejściu sobie porozbijał :D e tam, już zapomniałem o tym, mam jeszcze jedno miejsce do lakierowania proszkowego ale tam nie mają piaskowania...

 

gruby_RS, no jak koloru nie pomylą to dobrze robią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przednia szyba to jak opony lub klocki hamulcowe co dwa lata nowa

 

Dzieki Panowie za rady, to nie jest tak że boję sie wymiany szyby, choć "magistrowie" od tych spraw są "różni".

Mam tylko taki "dream" żeby RS-a zachować w stanie "kolekcjonerskim" :song: i tylko to jest "problemem" a nie zgłoszenie sprawy z AC i nowa szybka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie moja Spółdzielnia Mieszkaniowa - wpierw wyremontowali 50% podwórka podnosząc ten teren o jakieś 10 cm (a drugie 50% jest niżej, pełno dziur, błota itp.) a dzisiaj przenoszą kosz na śmieci z rogu na sam praktycznie jego środek :zly:

 

oczywiście jest sobota, więc do żadnej administracji by ustawić ich choć trochę, dodzwonić się nie da...

 

chyba czas pomyśleć o kredycie na działkę i dom :idea: , przynajmniej człowiek się nie będzie użerać z idiotami :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba czas pomyśleć o kredycie na działkę i dom :idea: , przynajmniej człowiek się nie będzie użerać z idiotami :wallbash:

Hehehehe... właśnie jestem na tym etapie i idioci są wszędzie. Na mapkę do celów projektowych (na którą normalnie czeka się max. 2tyg) czekałem 4,5 miesiąca bo jacyś debile w gminie źle ponumerowali działki i aby to odkręcić musiałem aż tyle czekać. I oczywiści jak miałem plan do zimy zbudować stan surowy zamknięty to teraz będę się cieszył jak fundamenty postawię :/ Ale mam nadzieję, że mój wymarzony garaż mi wszystko zrekompensuję. Ze względu na parkowanie pod blokiem i walkę o każdy centymetr na parkingu do tej pory odpuszczam sobię polerkę auta bo chyba szlak by mnie trafił kiedy rano zobaczyłbym rysę zrobioną przez kogoś kto nieostrożnie otwiera drzwi. I tak nauczony doświadczeniem na duzych parkingach marketowych auto stawiam na samym końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi sąsiedzi którzy chcą zamknąć osiedle ale brama wjazdowa ma być bez domofonu (żeby nie było kosztów); czyli jak ktokolwiek przyjedzie (kurier/taxi/znajomi/itp.) to nie dość że nie ma jak powiadomić o tym że będzie pod bramą (posiadanie komórki z naładowaną baterią to nie problem) to jeszcze trzeba będzie dygać i ręcznie otwierać (emeryci idioci) :zly::wallbash:

 

oby ten chory projekt nie przeszedł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavlik, ojciec wyczuł pismo nosem i teraz będzie podjeżdżał co jakiś czas na darmowe mycie bo wie, że Ty nie możesz zdzierżyc takiego widoku :-]

 

Zapewne liczy na to za każdym razem gdy jestem na wsi. A teraz próbka do czego ów Passat jest wykorzystywany:

250920112011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.