Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zaopatrzyć się w strzykawkę z długim wężem, wlać gorącą wodę do zbiorniczka i odsysać, a później wlać dobrego płynu lub koncentratu ;) Musiałem tak zrobić zeszłej zimy bo w Astrze też zamarzł , a nie ma jak się do niego dostać bez zdjęcia nadkola ...

 

ja mam dokładnie to samo, zeby wyjac zbiorniczek trzeba zdemontowac nadkole i zderzak, bez sensu ehh, zrobie ten patent z ciepłą woda ale za pare dni bo akurat teraz zapowiadaja najwieksze mrozy więc szkoda marznac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

kamilgt, siedzę w domu i jeszcze długo posiedzę ale wiem ,że kabina i suszarnia umarły. Chłopacy kombinują takie ogrzewane pomieszczenie (podłączone do centralnego) z którego będzie brane ciepłe powietrze do nagrzewnic. Zasilanie paliwa puszczane jest na rurach od co, zbiornik przeniesiony wiosną. Jak to odpalą to myślę,że problem zniknie ale tymczasem kicha. Ciągłe rozmrażanie filterków,wymiany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że hiszpański temperament to będzie za mało, żeby dziś odpalić :/
bo seat do Hiszpańska jakość Niemiecki temperament :lol:

 

dzinkins- do 4ki obowiązkowo bumper innaczej kazdy upadek równa się zbita szybka...powiem z doświadczenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

kamilgt, Robimy to we własnym zakresie. Mamy porządnie wyposażoną ślusarnię, wykwalifikowany personel. Jak powstanie podrzucę Ci fotki jak wyszło!

 

Czym jest 12k do kilkudniowego przestoju firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest najtrudniejszego w zakupie sprzętu Apple?

Przyznanie się do tego, że jest się gejem.

 

tu już kolego przesadziłeś. Ja akurat używam iPhona i gejem nie jestem :-]

 

Winny się tłumaczy :P:lol:

 

Nie ma co ukrywać, że Nokia to była dobra 2 lata temu i wcześniej, ale niestety osiedli na laurach i nic generalnie nowego nie wprowadzili a ich system do smartfonów się nie przyjął.

 

Symbian nadal jest zdaje się najpopularniejszy chociaż faktem jest, że traci udziały. Nic rewolucyjnego nie wprowadzili ale... w wielu smartfonach można odnieść wrażenie, że gdzieś zagubiła się funkcja... telefonu. Jest jak dodatek. Natomiast w Nokiach widać, jest to przede wszystkim telefon.

Ja korzystam z telefonu głównie do dzwonienia i sprawdzania mejli. Czasem wyślę jakiegoś smsa lub mejla ale przede wszystkim dzwoni. Zdarza mi się też korzystać z GPSu wbudowanego w telefon i czasem odwiedzę coś w sieci. Przy takich zastosowaniach Nokia z Symbianem u mnie sprawdza się świetnie i nie muszę jej codziennie ładować jak to jest przy większości pozostałych smartfonów.

 

 

Obecnie dogadują się z microsoftem i też wprowadzają Andka...

Nie słyszałem o tym by Nokia wprowadzała telefon z Androidem. Miała natomiast Mameo, które nie wiem dlaczego przestało być rozwijane. Moim skromnym zdaniem (i nie jestem w tym odosobniony) Maemo było stokroć lepsze od Androida.

 

Obecnie jest 3 producentów których telefon (mówię o smartfonach) warto kupić. Kolejność dowolna w zależności od upodobań: Apple, Samsung i HTC, przy czym ten ostatni ma dobre telefony, ale kiepskie baterie

 

Wolę mieć Nokie i nie martwić się, że jak mi spadnie to stanie się z nią to co z iphonem w tym wątku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta polska.

Ostatnio tak plusowali, przesyłki na drugi dzień bez uszkodzeń itp

A teraz jak coś ważnego leci to zamiast być wczoraj (tak jak się należy), nie ma jej również dzisiaj i ostatnia nadzieja że będzie jutro.

 

Poczta Polska? NIGDY więcej. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PP to porażka, ale potrafi zaskoczyć. W grudniu "zaginęły" 2 przesyłki ekonomiczne... nic nie da się zrobić.

 

Wielki szok przeżyłem natomiast ok. 2 tyg temu. W NIEDZIELĘ! zamówiłem coś przez neta i przelew mbank->mbank. Paczka nadana w NIEDZIELĘ i w poniedziałek była u mnie. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.