Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myłem dziś autko na Ehrle w Zielonce, tym po prawej stronie jadąc od Ząbek, zaraz za przejazdem kolejowym. Niestety to już nie pierwszy raz, kiedy na stanowisku z lewej strony, nie domyłem autka :idea: nie wiem o co kaman, ale wydaje mi się, że środkowe i prawe myje dużo lepiej :dontknow:

 

Inne ciśnienie pewnie jest na lancach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko obiad jadłem o 16 a potem do znajomych przelecieli z Anglii jutro chrzciny i wczoraj takie małe picie, oni tam 40% łoili a ja 2 piwka kulturka desperados i piłem od 19 do 24 2 piwa. Tylko że nic nie jadłem a od 3 budzę się i od razu WC i tak co godzine do 14. Co łyk wody to zaraz WC. Dopiero teraz o 16 zjadłem miseczkę ryżu i pooooooooowoli zaczynam chodzić ;) ale do auta boje się wsiąść :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż Euro: 4.44 PLN

Dolar: 3.20 PLN

Funt: 5.09 PLN

 

Już widzę jak ceny idą do góry :(

Też mnie to martwi. Długo nie da się utrzymać cen na obecnym poziomie przy takim kursie. A i tak ceny kosmetyków w Polsce są najniższe w Europie, więc importerzy i dystrybutorzy nie będą mogli tego "wziąć na siebie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavlik do ogarnięcia :good:

 

A ja dostałem od ciężarówki kamieniem, minimalny odprysk, tylko że 2 cm od krawedzi szyby. "Jaan-ki" stwierdzily że nie do naprawy, czekać aż pęknie dalej...

Domyślacie się jak cieszy mnie perspektywa "cięcia" RS-a... :wallbash::cry::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprinter, gazeta lub bibuła i żelazko. Nakładasz na wosk i pracujesz. Wosk wsiąka w papier i jest gitara.

 

I gazeta i pergamin i nawet srajtaśma była, ale wosk za bardzo już wsiąknął i tylko plama została, tymbardziej, że wczśniej nikomu kuzynka nic nie powiedziała jak jeszcze było świeże :/

 

A że się tak zapytam. Jak do tego doszło?? jeździsz z zapalonymi zniczami w aucie??

Kuzynka zostawiła jeden wkład do znicza na siedzeniu w upał i na drugi dzień zobaczyła tylko plamę a wkładu brak :/ Także jutro z ludwikiem jeszcze spróbuję i ex850 wypłukam i myślę, że powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.