Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rozmowa na temat rozwodu i podzialu majatku! :zly::wallbash::dontknow:

Ahhh te baby! :(

Pomysł z RS2 jednak się nie spodobał? :-]

Haha. Jej juz dawno wiele moich pomyslow sie nie podobalo..

M.in RS2 nigdy nie moglem miec ze wzgledu na zone.

Szkoda tylko ze prawdziwe oblicze "drugiej polowy" poznaje sie podczas rozstania.

Moje stare powiedzenie i teraz sie sprawdzilo:

"If it has boobs or wheels sooner or later your gonna have problems with it…"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kempus nie brak refundacji, tylko zmiana przepisów odnośnie kto może ją przyznać na lek dla alergików (lek oczywiście jest o działaniu przeciwalergicznym i przeciwzapalnym). lekarz pierwszego kontaktu nie może zapisać dziecku leku ze zniżką jeśli nie dostanie wcześniej zaświadczenia od alergologa o tym ze jest ono alergikiem. Testy alergiczne przeprowadza się w wieku powyżej trzech lat, Szymon ma 9 miechów, więc koło się zamyka. Wcześniej takie możliwości maił lekarz pk którą mu znieśli. Kto na tym wygrywa na pewno nie dziecko.

już dawno wiedziałem ze Polska to chory kraj dla ludzi którzy są oderwani od rzeczywistości czyli tych, co te głupie projekty (ustawy) tworzą, reszt jest tylko dodatkiem na którym sie zbija kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kempus nie brak refundacji, tylko zmiana przepisów odnośnie kto może ją przyznać na lek dla alergików (lek oczywiście jest o działaniu przeciwalergicznym i przeciwzapalnym). lekarz pierwszego kontaktu nie może zapisać dziecku leku ze zniżką jeśli nie dostanie wcześniej zaświadczenia od alergologa o tym ze jest ono alergikiem. Testy alergiczne przeprowadza się w wieku powyżej trzech lat, Szymon ma 9 miechów, więc koło się zamyka. Wcześniej takie możliwości maił lekarz pk którą mu znieśli. Kto na tym wygrywa na pewno nie dziecko.

już dawno wiedziałem ze Polska to chory kraj dla ludzi którzy są oderwani od rzeczywistości czyli tych, co te głupie projekty (ustawy) tworzą, reszt jest tylko dodatkiem na którym sie zbija kasę.

alergia pokarmowa czy nietolerancja laktozy? przerabiam temat od 3lat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza co się na świecie dzieje, jak nigdy nie byłem zwolennikiem teorii spiskowych, tak chyba niedługo zacznę wierzyć w NWO.

 

A przy okazji wkurzają mnie korki przez śnieg, a jeszcze bardziej spalaniem w takich warunkach > 16 LPG :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.