Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trasaw świętokrzyskie najpierw oderwanie chmury na obwodnicy Kielc które przeszło w gradobicie, a następnie na miejscu drogowcy robią drogę i dojazd do posesji jedynie przez las droga która jeżdżą traktory. Lepsza połówka szła przodem i zbierała gałęzie oraz naginala te rosnące żeby nie przetrzeć o lakier, jeszcze jutro muszę jakoś wyjechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luq92

 

Panowie, kto śpiewa w podobnym stylu piosenki (śmieszne raczej) - wykonawca?

Kurna, mam 'na końcu języka' a nie mogę sobie przypomnieć.

 

Ta piosenka to Krzysztof Piasecki. Ale możesz myśleć jeszcze o Daukszewiczu ;)

Ew. Jurek Bożyk - klasa sama w sobie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś spotkała mnie niemiła niespodzianka pod sklepem, mianowicie zastałem swoje auto :cry: z całym przerysowanym zderzakiem :zly::wallbash: sprawcy oczywiście brak. Już nie dziwie się, że czasami ludzie stają droższymi samochodami na 2 miejscach parkingowych, może zapobiegają takim sytuacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie dziwie się, że czasami ludzie stają droższymi samochodami na 2 miejscach parkingowych, może zapobiegają takim sytuacją.

Po prostu mają w dupie wszystkich innych, którzy chcą zaparkować i tyle. Sam mam ochotę czasami takim gnojkom zderzak zarysować gwoździem! :wallbash:

Wszystko to wynika z tego, że nie chce im się dwa lub trzy razy "przód-tył" zrobić aby ładnie i równo stanąć . Powinien być mandat za takie coś min. 1000 złotych, tak samo jak za parkowanie na miejscach dla inwalidów, to by się zarozumiałe skur...ny nauczyły. :x:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Po prostu mają w dupie wszystkich innych, którzy chcą zaparkować i tyle. Sam mam ochotę czasami takim gnojkom zderzak zarysować gwoździem! :wallbash:

Wszystko to wynika z tego, że nie chce im się dwa lub trzy razy "przód-tył" zrobić aby ładnie i równo stanąć

A mnie się wydaje że to nie kwestia lenistwa a raczej ogólnie rozumianej mentalności. Wygląd auta oraz tablice rejestracyjne tak parkujących aut zwykle wskazują na "ranczera" który przyjechał do miasta i parkuje jak u siebie :mrgreen:

 

 

tak samo jak za parkowanie na miejscach dla inwalidów, to by się zarozumiałe skur...ny nauczyły. :x:wallbash:

+1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to wkurza jak widzę, że tak stają, ja zawsze parkuje tak jak ma być i tak jak mówisz g.pajak, czasami dwa trzy razy "przód-tył" robię by było idealnie równo jestem w tej kwestii trochę pedantyczny :lol: ale patrząc co mnie za to spotkało śmiem sądzić że niesprawiedliwość jest hehe nawet dziś jak parkowałem na to nieszczęsne miejsce wysiadłem z auta i obszedłem w koło by zobaczyć czy jest ok i wyrównałem jeszcze trochę by inni mieli lepiej to mam ehh. Co do parkowania na 2 miejscach i na miejscach dla inwalidów to zgadam się z tym w 100% mandat powinien być okrutny. Ale również ludzie powinni bardziej uważać, nie mam luksusowego samochodu ale dbam o niego jak potrafię i czasem ręce opadają. Pozdrawiam wszystkich 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wystarczy porobić zdjęcia autom, które parkują na miejscach dla inwalidów i przesłać do policji z adnotacją uprzejmie donoszę... Musi być widoczne oznakowanie że jest to miejsce parkingowe oraz oprócz numeru tej brak oznakowania auta dla inwalidy.

 

Najbardziej lubię robić takie zdjęcia ludziom, którzy mimo upomnienia mają w dupie to i zostawiają auto w niedozwolonym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wystarczy porobić zdjęcia autom, które parkują na miejscach dla inwalidów i przesłać do policji z adnotacją uprzejmie donoszę... Musi być widoczne oznakowanie że jest to miejsce parkingowe oraz oprócz numeru tej brak oznakowania auta dla inwalidy.

 

Najbardziej lubię robić takie zdjęcia ludziom, którzy mimo upomnienia mają w dupie to i zostawiają auto w niedozwolonym miejscu.

 

 

Nie wiem co by mi bardziej przeszkadzalo: czy to ze jakis 'zdrowy' imbecyl parkuje w miejscu dla inwalidow, czy wlasnie to 'uprzejmie donosze'. Wychodze z zalozenia, ze swiata nie zbawie, choc bardzo daleko mi do znieczulicy spolecznej na wszystko dookola.

 

 

Zeby nie robic ot: trzydniowka w pracy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.