Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

drugi raz w przeciągu trzech miesięcy wymieniałem koledze tą samą linkę zmiany biegów w seicento... :wallbash: oczywiście pojechać gdzieś na kanał 20 minut roboty,ale nie ma gdzie. więc na partyzanta pod firmą gdzie za kanał robią 2 rozpadające się palety... bezcenne uczucie, kiedy samochód przy mocniejszym podmuchu wiatru zaczyna kłaść się człowiekowi skrzynią na klatę :wallbash: operacyjny czas przacy 2,5h :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna kłaść się człowiekowi skrzynią na klatę

Wiem, że Seicento raczej by chyba człowieka nie zabiło, ale czy warto ryzykować? Wiem, ze kumpel itd, ale ja bym to miał głęboko w poważaniu żeby mnie później miał ktoś wyciągać z pod tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończyłem swoją buńkę i chciałem sobie gąbkę zwilżyć QD... no i mi wypadła z ręki, niedość, że upuściłem maszynę na kraty to jeszcze calusieńki nawet raz nie użyty Duragloss Fast Clean & Shine #921 poszedł sie j**ać w kraty... -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomasns nikt z nikogo się nie śmieje, właśnie w taki sposób poprzez nie doczytanie, "zasłyszanie" powstają "legendy" ;)

Każdy kto wymieniał filtr w MK2 śmieje się z wymiany ale nie za pierwszym razem.

Dosłownie 2-3 minuty trwa wymiana kabinówki w Yarisie 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się, to o czym wcześniej nawet nie myślałem. Od niedzieli moim nowy domem jest klinika hematologi PUM w Szczecinie. Wczoraj miałem pobierany szpik i czekam na wyniki. Jak, to mówi moja żona "myśl pozytynie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.