Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

weglus, ja tak miałem z RainXem, nowe pióra +NW i była masakra. Przeskakiwanie, mazanie... nigdy wcześniej nic takiego się nie działo a na szybie siedziały już NW z Autolandu i 4nano.

Dodatkowo zaszła jakaś dziwna reakcja rainxa z AG CGP, pod światło na szybie miałem fakturę ekoskóry :dontknow:

po spolerowaniu szyby maszyną (twardy pad bolla) i 4nano glass&metal cleanerem wycieraczki się uspokoiły i jest wszystko ok (oczywiście NW powiedziała papa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booohal, ja zawsze tak robiłem i zawsze była to zmiana na plus. Zobaczymy co będzie jak sie przejade w deszczu i pióra załapią troche brudu, NW też sie troche zetrze. W sumie jesienią miałem taką sytuacje, że miesiąc po nałożeniu NW dopiero padało, pióra skakały. Po powrocie poszła IPA na szybe i pióra i sie wszystko uspokoiło. Może ta "wierzchnia" warstwa nie wiąże sie z szybą i musi sie zetrzeć po prostu.

 

siwyjac, ja po sonaxie do polerowania szyb przemyłem je zmywaczem silikonowym żeby usunąć pozostałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś wkurzyło, że w zakupach od MrCleaner dostałem szampon, który cudownie im wyparował w powietrze.... popatrzcie sami

 

161.jpg

 

162.jpg

 

 

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że mój post w ich dziale z dzisiejszego dnia o takiej samej treści, wyparował równie cudownie jak szampon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaję sobie sprawę, że zrobił to ktoś z uprawnieniami. Mnie od tych dwóch porcji nie przybędzie, poinformowałem w dziale dla zasady - ale takie zamiatanie sprawy jeszcze bardziej nie przystoi. Wstyd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zauważyłem tam żadnego zabezpieczenia? W takim razie go nie było! Szampon dostałem taki, jak jest na zdjęciu. To wiele tłumaczy, Yasiek. Szampon był zawinięty w stretch - myślałem, że to szczególna dbałość o klienta ;) Zdziwiło mnie jednak, że zauważyłem w stretchu troszkę płynu z szamponu i dopiero wtedy doszedłem do wniosków ze zdjęć...

 

edit: no skoro nie mają, to nie ma tematu z pierścieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, nie ma to jak dbać o klienta - taki sprzedawca CarCrazy sam do mnie dzwonił...

 

Po tym wykasowanym poście nie chce mi się z nimi dyskutować, to jest jawne działanie na ich rzecz. Ja tam już nie kupię, chyba że MrCleaner sam o mnie zadba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że MrCleaner sam o mnie zadba.
:lol:

 

to są podstawy dobrego marketingu ;)

 

reszta produktów była ok, brawo MrCleaner ;) jednocześnie nie czuję się usatysfakcjonowany a reszta niech to po prostu ma na uwadze wybierając miejsce, gdzie będzie lokowała swoje ciężko zarobione pieniądze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.