Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

piotrek305, jak się nie kupuje z pierwszego roku produkcji to jest ok. Po za tym w większości autami przyjeżdżającymi na serwis są flotówki.

 

Czasami tylko jakość plastików mnie przeraża, ale to jak obserwuje u konkurencji jakaś zmowa jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik Ty z tego co pamiętam masz Zafirę B.. poważnie aż tak ją zjada rdza ? w astrze H nie ma takiego problemu..

Niestety...

Poprzednia zafira przez 7lat nic,ta po 6 ma do malowania ...no kilka elementów,w Polsce robiona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Polsce robiona

Teraz wiesz dlaczego tak szybko produkcję cofnęli do Bochum :) Ogólnie większość polskich Zafir ma ten problem.

 

Zresztą ostatnio widziałem Passata 2010 i po prostu myślałem że mi facet w ramię zacznie płakać jak mi pokazywał rdzę :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Polsce robiona

Teraz wiesz dlaczego tak szybko produkcję cofnęli do Bochum :) Ogólnie większość polskich Zafir ma ten problem.

 

Zresztą ostatnio widziałem Passata 2010 i po prostu myślałem że mi facet w ramię zacznie płakać jak mi pokazywał rdzę :dontknow:

Corsa D nie lepsza,ogólnie podziwiam Cię za chęć obcowania z oplem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
ostatnio widziałem Passata 2010 i po prostu myślałem że mi facet w ramię zacznie płakać jak mi pokazywał rdzę :dontknow:

no nie gadaj głupot! przecież wszyscy wiedzą że Passaty nie rdzewieję :P

 

Corsa D nie lepsza

moja mam jeździ taką już szósty rok i grama rdzy na aucie nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie nic. Nawet nigdy mi nie upadł. Wyjąłem dzisiaj z woreczka i patrze a tu zonk.

Muszę odszukać paragon i wysłać fotę z zapytaniem o gwarancję.

 

A co do wcześniejszych rozmów o wyprzedzaniu prawą stroną to dzisiaj oglądałem "Uwaga pirat" i gość z Bmki dostał m.in. za to mandat. Zainteresowanym polecam obejrzeć, pod koniec programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie nic. Nawet nigdy mi nie upadł. Wyjąłem dzisiaj z woreczka i patrze a tu zonk.

Muszę odszukać paragon i wysłać fotę z zapytaniem o gwarancję.

Daj znać jak sytuacja się rozwinie… ,lecz na logikę zostanie to potraktowane jako uszkodzenie mechaniczne... :(

Nie masz jakiejś „dobrej” duszy, która mogłaby "korzystać" z prostownika? -- może tu trzeba szukać przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.