Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

10. Dopuszcza się wyprzedzanie z prawej strony na odcinku drogi z wyznaczonymi pasami ruchu, przy zachowaniu warunków określonych w ust. 1 i 7:

na jezdni jednokierunkowej;

na jezdni dwukierunkowej, jeżeli co najmniej dwa pasy ruchu na obszarze zabudowanym lub trzy pasy ruchu poza obszarem zabudowanym przeznaczone są do jazdy w tym samym kierunku.

 

Czyli na autostradzie jak sa dwa pasy to nie mozna ?? bo nie do konca to rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10. Dopuszcza się wyprzedzanie z prawej strony na odcinku drogi z wyznaczonymi pasami ruchu, przy zachowaniu warunków określonych w ust. 1 i 7:

na jezdni jednokierunkowej;

na jezdni dwukierunkowej, jeżeli co najmniej dwa pasy ruchu na obszarze zabudowanym lub trzy pasy ruchu poza obszarem zabudowanym przeznaczone są do jazdy w tym samym kierunku.

 

Czyli na autostradzie jak sa dwa pasy to nie mozna ?? bo nie do konca to rozumiem

Na autostradzie tylko z trzema pasami w jednym kierunku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale autostrada która jest rozdzielona barierką to jezdnia jednokierunkowa, dobrze rozumiem?

 

lektura tematu o wyprzedzaniu z prawej strony na autostradzie na forum prawnym potwierdza moje przypuszczenia. autostrada to jezdnia jednokierunkowa i można na niej wyprzedzać z prawej strony

http://forumprawne.org/prawo-wykroczen/ ... trony.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda... mam zaplanowany urlop na najbliższy tydzień a tu zapowiadają deszcz... do czwartku podobno... a miałem zaplanowane prace przy aucie...

jak w robocie to ładnie, ciepło, słoneczko. jak w domu to zawsze musi się spitolić...

:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

afron, dlatego ja zawsze dwiema łapami przy takim wietrze otwieram, a przy okazji moja luba została już przeszkolona żeby nie było tragedii i nawet nie próbuje sama wychodzić jak wieje bardziej niż zawsze :mrgreen:

Najlepsze jajca były jak próbowałem otworzyć wrota od garażu :mrgreen: Wołałem po ojca bo tylko do połowy dałem radę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyła mnie dzisiaj moja kochana małżonka, która uznała że Insignia jednak jest zbyt dużym autem i czeka mnie teraz wymiana :/ A tak długo szukałem auta w idealnym stanie technicznym, bez lakierowania elementów i do tego z bogatym wyposażeniem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyła mnie dzisiaj moja kochana małżonka, która uznała że Insignia jednak jest zbyt dużym autem i czeka mnie teraz wymiana :/ A tak długo szukałem auta w idealnym stanie technicznym, bez lakierowania elementów i do tego z bogatym wyposażeniem :wallbash:

 

nie daj się , pracuje w Motor Centrum Insignia dobry wybor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyła mnie dzisiaj moja kochana małżonka, która uznała że Insignia jednak jest zbyt dużym autem i czeka mnie teraz wymiana :/ A tak długo szukałem auta w idealnym stanie technicznym, bez lakierowania elementów i do tego z bogatym wyposażeniem :wallbash:

 

Żona powiedziała i zmieniasz? No panie co pan :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Novus, już kiedyś kupiłem auto wbrew jej woli i skończyło się na tym że to nie ja byłem wesoły na imprezach :)

 

Mi tam Insignią jeździ się dobrze ale jestem w stanie ją zrozumieć, że parkowanie autem 4,9 w mieście to nic przyjemnego :)

 

Buka daj na PW mail to podeślę Ci historię serwisową auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Novus, już kiedyś kupiłem auto wbrew jej woli i skończyło się na tym że to nie ja byłem wesoły na imprezach :)

 

Mi tam Insignią jeździ się dobrze ale jestem w stanie ją zrozumieć, że parkowanie autem 4,9 w mieście to nic przyjemnego :)

 

Buka daj na PW mail to podeślę Ci historię serwisową auta.

 

niech nie parkuje !! kup jej Twingo i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przewrotnie to po co kupowałeś auto którego ona nie chce? Ona ma swoje, ty swoje czy wspólnota? :) Bo generalnie żadna przyjemność jeździć i parkować taką "krową" dla kobiety :)

Skoro to jej auto to jej kup to co ona chce :) Będzie zadowolona i problem z głowy. A jak macie razem auto to kup coś pośredniego i już ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.