Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ehhh mi dziś humor popsuł alternator który zakończył żywot - regeneracja minimum 300 a do tego we wtorek wymieniłem akumulator bo myślałem że to jego wina a okazało się ze stary był dobry tylko alternator mial cale 11,2 ładowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie znów wkurzył Achilles, który przysychał. Musiałem odłożyć maszynkę i jechać ręcznie.

 

Widzę, że nie tylko mi takie kwiatki przytrafiają się z Achillesem :D

 

Chyba zależy od lakieru. Mi na niektórych przysychał, a innych mniej. Były dwie edycje Achillesa, ta "nowsza" miała poprawione przysychanie ;)

 

Co do tematu... Katar & przeziębienie. Jutro pracuje z domu, bo nie mam siły w biurze siedzieć, gdzie co 10 min ktoś okno otwiera, bo mu gorąco. :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie o Achillesie tez ludzie narzekali.

Ja mam z białą nakrętką, taki rzadki-płynny, chyba ten nowszy.

Takich luksusów jak QD nie mam :) Mam S BSD, nada się ?

 

Escimo a właśnie Vectrę C kombi robiłem. Pewnie na sedanie by nie przysychał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo każdy lakier inaczej oddaje ciepło, niektóre niemiłosiernie się grzeją, a wtedy praca achillesem maszynowo to męka ;)

 

Dokładnie :)

 

Ja mam z białą nakrętką

 

To masz na 99% wersje z poprawionym przysychaniem :) Z czarną nakrętką była starsza wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie brat pięknie urządził...pożyczyłem mu samochód a on w ,,podziękowaniu'' wyszorował mi kierownicę nakładając jakiś wosk bo niby ją pobrudził. teraz się rączki ślizgają ze ho ho. Czy zna ktoś czym to usunąć ? nie dam rady tak jeździć . h e l p !!! :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DK8 od Polanicy do Bielan Wrocławskich można śmiało nazwać " drogą idiotów/ kamikadze... :wallbash: Przez półtorej godziny miałem kilkanaście sytuacji, które jeżyły włosy na plecach.

Jak tylko poskładam film z kamerki to zobaczycie o czym mówię :dontknow:

 

[ Dodano: 9 Marzec 2014, 19:55 ]

Podłączam Sony CZ 16-80 do body i lipa w ogóle nie ostrzy. MF również zablokowany. Będą koszta :zly::zly::zly:

To Ci się słoik przyblokował... To ma śrubokręt czy hsm-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci się słoik przyblokował

Tak bo przy innym obiektywie jest ok. Zasugerowano mi, że może to być zębatka. Myślę pewnie niewielki koszt, ale w serwisie sony ponoć 400zł :shock: Zobaczymy co odpiszą. Jest jeszcze p. Szczepan z Poznania :)

To ma śrubokręt czy hsm-a?

śrubokręt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci się słoik przyblokował

Tak bo przy innym obiektywie jest ok. Zasugerowano mi, że może to być zębatka. Myślę pewnie niewielki koszt, ale w serwisie sony ponoć 400zł :shock: Zobaczymy co odpiszą. Jest jeszcze p. Szczepan z Poznania :)

To ma śrubokręt czy hsm-a?

śrubokręt

No o p. Szczepanie słyszałem wiele dobrego w czasach gdy bywałem na fotoforach. Podobno czyni cuda ze słoikami. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zegarek, Evo, spokojnie bez spiny :)

Puszczone oko w poście z IPĄ powinno coś Wam zasugerować :)

Osobiście zacząłbym budżetowo, czyli jakiś Biały Jeleń...

Jeśli nie pomoże to wtedy cleaner do skóry.

I to już piszę zupełnie poważnie. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.