Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

kubik, w trasy to ja używam płyt CD ze swoją muzyką, bo bym szału dostał :mrgreen:

To wiadomo,ale czasem koło pełnej godziny,przełączę na te wiadomości,albo w większych mieścinach szukam jakichś nowych stacji szukając muzycznych nowości i wiadomo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sucre, kiedyś byłem świadkiem rozmowy tel. mojego kolegi z pracy z jakąś babeczką z banku.

Oferowała mu oczywiście "jedyny w swoim rodzaju, dopasowany konkretnie do jego potrzeb" kredyt na jakąś kwotę.

Kolega zaczął się rozkręcać ile to by kasy wziął, na co mógłby wydać... Jak babka złapała haczyk to zaczął jej nawijać, że może więcej weźmie, bo taka okazja, że może remont jakiś zrobi itp itd....

Po około 15 minutach takiej nawijki rozmowa zakończyła się bardzo szybko. Wystarczyło pytanie ze strony kolegi: "A to ja będę musiał to spłacić??" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zauważyłem plamę na kostce przed garażem,wyciek okazał się z filtra oleju który był nie dokręcony (ręką przekręciłem go jeszcze 2 razy w okół osi ) 1,5 tygodnia temu zmieniałem olej :wallbash: jak widać nawet takie niby błache spray trzeba sprawdzać po fachowcach :zly: Nie muszę mówić jak wyglądała osłona i silnik od spodu :thumbdown:

Mi kiedyś mechanior nie dokręcił wahacza w Passacie... dziwiłem się co tak puka :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec postanowił kolejny raz naprawiać swojego seja. Zaczęło się od wykręcenia pompki paliwa. Okazało się, że jest OK, potem przeszedł na przód i zaczął grzebać przy gaźniku. Nie dosyć, że popsuł filterek od krokowca to jeszcze pałował go na zimnym aż poszedłem do domu bo nie mogłem na to patrzeć. Ja się dziwię, że ten samochód przeżył 15 lat i ponad 200 tyś z takim człowiekiem :dontknow:

Chyba nie muszę wspomnieć, że teraz jest jeszcze gorzej niż wcześniej :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi, stwierdził, że i tak w końcu ma ponad 200k nalatane i nie było nic robione :mrgreen:

Wyznał mi w tajemnicy, że kiedyś jak mu mechanior naprawił, to nawet zaczął palić 6,5l gazu i była igła. To go podkusiło wyjąć krokowca i spsikać WD40 i go wtedy uj strzelił. A jak to powiedział "chciałem mu zrobić lepiej" :lol:

 

[ Dodano: 23 Luty 2014, 12:51 ]

piotr13, no racja :mrgreen: Tak z rozpędu mi się powiedziało, bo myślałem o cieniasie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem na Straż Miejską, że pomiędzy domami zaparkowane są auta, które raz że utrudniają dojście do klatki, dwa wjechały za znak zakazu ruchu i w dodatku cieknie z nich olej i jest uświniona kostka brukowa. Panowie przyjechali, postali przy swoim aucie i odjechali. Normalnie łapki mi opadły...

Nie dziwie się, że organizuje się referenda za odwołaniem/rozwiązaniem tej formacji bo jedyne do czego się nadają to przeganianie staruszek które sprzedaja zieleninę ze swojego ogródka... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam wasz ból.. U nas przez 20 lat było tak lub gorzej...

 

 

qygl.jpg

 

 

Na szczęście po nie zliczonej ilości naszych wycieczek do burmistrza tej jesieni to się zmieniło i teraz wygląda tak:

 

0pgy.jpg

 

 

Nawet oświetlenie zamontowali więc jest fajnie i wreszcie czyste auto można utrzymać dużo dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze zdjęcie sprzed kilku lat, gdzie nie było tak najgorzej, ale tuż przed tym remontem to już były takie dziury, że jak dojeżdzałem do domu czułem się jak na torze testowym zawieszenia.

Tak czy owak współczuje i chyba jedyne wyjście to chodzić i nękać do znudzenia tych co są za to odpowiedzialni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.