Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Strasznie spodobał mi się pomysł na zakupy grupowe który tutaj sprawdza się doskonale - chciałem tego spróbować w mojej branży. Przedstawiłem ofertę najlepszą w Polsce - nie wyszło. Zostałem zrugany że i tak drogo ......... Ludzie z taką mentalnością to w PL zawsze będzie kicha.

 

Porównują mi ceny z całkiem innym produktem. Wymyślają że to taniej zrobią. Nosz ludzie . . .

 

Chciałem dobrze :dontknow: nie da rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow masz racje, oglądam i w pale się nie miesci, ze w tych czasach do ludzi strzelają.

A ludzie napewno liczą na pomoc z zewnątrz a nie tylko gadanie.

Powinni się zabrać za dupę Janukowycza i jak jeden w tv powiedzial, powinien skończyć jak "Czalszesku" (starsi wiedzą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to czuje tam interwecje nato, bo zbyt wiele osob ginie niewinnych,

krd, a mysle ze powinno nas to interesowac, bo raz ze to za naszą granica, a dwa u nas tez nas dymaja na lewo i prawo tylko ludzie nie potrafia sie zebrać do kupy i wyjsc na ulice i wywalić rząd, tylko gderać w internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja tam jestem zdania, ze po to sa niepodlegle panstwa by same rozwiazywaly swoje problemy. Chyba nie musze mowic co sie dzialo jak August Poniatowski poprosil Rosje o interwencje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy się tłuką też myślą że walczą o "sprawiedliwość".... A pomagać im to pomagać jak szwabom.

 

Jak wejdzie ONZ czy inne ustrojstwo to raczej się ta batalia zacznie na dobre, więc lepiej niech się potłuką sami ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, można się nie wp....ać ale do momentu kiedy zaczęli do ludzi strzelać. Teraz z automatów walą. Jak można się ukladać, robić interesy z bandytą Janukowyczem !?

Gdyby was ktoś napierniczał, strzelal do was...nie liczylibyście na pomoc z zewnątrz ?

 

Dziwne jest co za skur...le są w tym Berkucie ? Strzelają do ludzi, sąsiadow, znajomych !

 

A jeszcze tak dodam...jest tu was wielu mlodych i nie pamiętacie co sie dzialo u nas kiedys. Żeby ludzie nie walczyli na ulicach w latach 80tych byłoby jak u nich teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przemyśleń....

 

Nie znam szczególnie dokonań prezydenta Janukowycza, ale wiem, że wygrał w demokratycznych wyborach i jest legalnie wybrana władzą na Ukrainie. Wybory były poddane wnikliwej kontroli EU i nikt nie miał zastrzeżeń. Jeśli ukraińcy chcą zmienić władze powinni poczekać do wyborów.

 

Dlaczego Polska powinna coś z tym robić? Mamy siłą obalać system polityczny u sąsiadów? Ktoś ich najechał czy co? Prawda jest taka, że politycznie i gospodarczo to nie mamy za wiele do gadania, a i nie mamy armii i środków, aby napadać na inne państwo, by je siłą "pacyfikować". Możemy jedynie, aby ukrócić tą "szopkę" posłać kilka zastępów policji do pałowania "demonstrujących okupantów",. W tym zakresie nasze służby publiczne są szkolone i wyposażenie na światowym poziomie - do tłumienia zamieszek. Brzmi brutalnie, ale taka jest prawda.

 

Co do braku pomocy z zewnątrz, to zapewniam, że "wywiady" innych Państw wspierają prężnie to "ogniwo destabilizacyjne". ;)

 

Polecam się także zainteresować właściwie czego oczekują i jakie mają plany demonstrujący tam ludzie i co właściwie ich tak mobilizuje.

 

Ukraińcom z całego serca życzę jak najlepiej, ale polecam rozejście się do domów i doszkolenie się w aspekcie zamachów stanu, bo ich prezydent, co udowodnił już kilka razy - na wiele się zgodzi, ale ze stanowiska nie ustąpi... no chyba, że siłą. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 40lat, pamiętam z dzieciństwa stan wojenny, czolgi na ulicach...wy mlodzi tego nie znacie, nie pamiętacie. Kiedyś u nas tez strzelali do ludzi jak u nich teraz. I co, to jest w porzadku ???

Nikt nie mowi, że to Polska sama ma coś z tym robić ale wspólnie z Unią, Stanami powinni.

 

W Rumunii tez kiedys był prezydent i..wywlekli go i dostał kulę za strzelanie do narodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdzie ONZ

 

ONZ nie wejdzie bo nie ma swoich wojsk, może jedynie wymusić na Państwach Członkowskich wystawienie kontyngentów. Żeby to zrobić to musi na to pozwolić Komitet na szczycie, a jego działanie od czasów zimnej wojny jest raczej wstrzymane.

 

Co do Ukraińców, to ludzie dokładnie tacy sami jak my. Na uczelni mam sporą grupę przyjezdnych właśnie z Ukrainy i nic im nie można zarzucić.

Miejmy nadzieję, że wszystko się dla nich dobrze skończy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie wkurza sytuacja na Ukrainie.

 

pawelpp,

Zgadzam się z Twoimi wypowiedziami z wyjątkiem mieszania się do tego USA..

 

Zastanawiające jest to, że a chwile obecną nie wypowiada się/działa, cała ukraińska Generalicja, wojsko nie zajmuje stanowiska, a należy pamiętać, że ukraińskie wojsko jest "z ludu".... a może zanosi się na stan wojenny.... :/:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pytam czy polska ma za duzo pieniedzy zeby sie mieszac w konflikt? Wszyscy placza ze nie ma na leczenie pieniedzy ale za to do iraku, afganistanu pierwsi polecielismy.... Niech ukraina walczy o swoje ale z calym szacunkiem my powinnismy miec to w 4literach, nam nigdy nikt nie pomogl, a wydawac pieniadze mamy na co. Ja tam wole zebyw razie czego moj czlonek rodziny mogl miec jakas operacje przepriwadzona a nie zebyukrainiec mial lepsze zycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, spójrzmy na to inaczej... antycypujmy.

 

Janukowycz ustępuję ze stanowiska, "EURO MAJDAN" szczęśliwie rozchodzi się do domów. Pytanie za 100 punktów co zrobi wówczas Rosja?

 

Załóżmy, że wraca wysoka cena gazu i wycofanie wsparcia.

Miesiąc czasu i cała Ukraina będzie płakać.

 

Wtedy eurosocjaliści, będą krzyczeć, żeby EU pomogła. Bruksela tylko na to czeka...

Ukraina uzależnia się finansowo od widzimisie i banków UE. Bieda się pogłębia, tania siła robocza ucieka wszędzie gdzie się da.

Ruskim już się nie opłaca wspierać fatalnej sytuacji gospodarczej Ukrainy, ich interesy są tam niemile widziane. UE wchłania Ukrainę, a ta po roku członkowstwa bankrutuje...

 

"Ratujmy Ukrainę" - krzyczą euroentuzjaści i zrzućmy się jak na Grecje - trzeba przecież ratować niemieckie banki, które wyłożyły kasę. ;)

 

Polsce podnosi się składkę członkowską. Donald lub Jarek dowala VAT 27%, dochodowy na 25% i odbiera możliwość odliczeń dla przedsiębiorców "za papier biurowy i spinacze". Benzyna po 10zł /litr. 1euro = 7zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 40lat, pamiętam z dzieciństwa stan wojenny, czolgi na ulicach...wy mlodzi tego nie znacie, nie pamiętacie. Kiedyś u nas tez strzelali do ludzi jak u nich teraz. I co, to jest w porzadku ???

Nikt nie mowi, że to Polska sama ma coś z tym robić ale wspólnie z Unią, Stanami powinni.

 

Polska to statysta zarówno w UE jak i na świecie. Najwięksi gracze odnotowują jedynie fakt, że jest coś takiego na mapie jak Polska ale nic poza tym - fajny rynek wschodzący na którym spekulujac i lewarując można wycisnąc dobre pieniądze. Gospodarka - śmiech na sali. Największy fundusz amerykański mogłby wykupić wszystkie spółki notowane na Warszawskiej giełdzie w jeden dzień i na koncie nie zauważyłby nawet żadnego ubytku kapitału (BlackRock Investmend Fund dysponuje takim kapitałem, że skupując cały śmietnik z GPW wydałby tylko 4% swoich zasobów). Polska armia - najefektowniej i najefektywniej wygląda podczas defilad z Okazji Odzyskania Niepodległości. Jaką my mamy armię - kilka samolotów, kilka Herculesów z lat 40 i 50 tych ubiegłego wieku, które dostaliśmy od amerykanów jak bezdomny dary od bogatszego kuzyna/sąsiada. Polska flota - jedyne co przychodzi mi na myśl to ORP Błyskawica i stojacy obok Dar Młodzieży. AAAAaaa no i od kilkunastu lat podobno budujemy jakąś korwetę ale nie ma forsy więc budowane jest to systemem gospodarczym. Polska polityka zagraniczna - "skuteczność" widać w każdym aspekcie jej działalności - wszyscy walą po gaciach jak Minister Spraw Zagranicznych grzmi w telewizji albo wsyła noty dyplomatyczne. Oczywiście walą ze śmiechu a nie ze strachu. Prezydent - fajny gość - bezkonfliktowy - jakby go wogole nie było - w końcy jego credo jest, żeby łączyć a nie dzielić :mrgreen: Rząd i Prime Minister to wogóle kabaret - fajnie chłopaki z obozu rządzącego chodzą ubrane, są gładko ogoleni, potrafią dobrać ładnie dodatki w postaci zegarków do garniturów ale niestety trwają a nie rządzą irozwijając ten grajdoł.

 

Kto ma z PL pomóc Ukraińcom? Rząd, Prezydent, cały naród w czynie społecznym? Kto nam pomógł w latach 80-tych? Kto nam pomógł w czasie II wojny światowej? Amerykanie? Anglicy? Nie przypominam sobie, żeby ktoś nam pomógł. Plus dodatkowo tak jak napisał Jacek powyżej, kwaałek tortu o nazwie Ukraina, zostanie albo zwasalizowany przez Rosję i rokradziony tak jak Rosja za czasów Jelcyna albo po tort przyjedzie grupa panów w eleganckich garniturach ze sztabem finansistów oraz prawników, która powie, że pomże Ukraińcom i pożyczy forsę, żebyście stanęli na nogi - oczywiście nie na ładne oczy a pod solidne gwarancje - udziały w strategicznych spółkach, obligacjach skarbu państwa, licencjami na dożywotnie wydobycie złóż naturalnych etc.

 

Ludzie, któzy są na Majdanie to rzeczywiście idealiści - wszyscy inni się nie angażują bo zastanawiają się jak można z tego całego bałaganu wycisnąć forsę. Jedni zrobią to z pałka w ręku, inni w garniturze.

 

Ł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.