Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja mam router TP-Linka, który też jest na czarnej liście i pomimo, że zmieniłem DNSy na bezpieczne to i tak stronka Orange pokazuje, że coś jest nie tak. Mam wrażenie, że mimo tego, że jest napisane, że to narzędzie od Orange sprawdza konfigurację to sprawdza czy tylko sam router jest na czarnej liście :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam tylko, że jeśli w konfiguracji na komputerze pojawi się adres DNS w stylu 192.168.0.1; 192.168.100.1 itp.(192.168.X.X) to wcale nie musi oznaczać że DNS'y nie zostały podmienione, bo w/w adresy mogą oznaczać adres bramy domyślnej czyli innymi słowy naszego routera od strony sieci LAN, a dopiero router odpytuje zewnętrzny serwer DNS, więc to na routerze/modemie trzeba sprawdzić z jakiego serwera DNS korzystamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem felgi do malowania i prostowania(jedną sztukę) o dziwo po trzech dniach były gotowe.Przyjeżdżam,patrze a krzywa felga jest teraz.... krzywa,tylko inaczej.... :wallbash:

Oczywiście zareklamowałem i teraz będę czekał aż do środy.... Najlepsze jest to że nie wiadomo czy to poprawią,bo ponoć się nie da... :zly::zly:

 

Dodam że mam do nich 25km w jedną stronę,a dzisiejsza niepotrzebna wycieczka była już taką drugą,pierwsza była po próbkę koloru i się okazało że złą zrobili.... :wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrcinKsi, ja już się nauczyłem, że do pracy jadę prawym pasem, bo lewy jest zawsze zajęty...
escimo to chyba w Olsztynie

W Katowicach też, aż miałem zrobić fotkę bo komicznie to wyglądało jak wszyscy na lewym, a prawy pusty

btw. widać nawyki polaków wracających z Anglii :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z rana dwóch panów w Alfie 159 postanowiło mnie uwolnić od 200zł ( 80 na 50) się zleksza zagapiłem mój błąd, zdziwiło mnie to że nawet się nie zająkneli o jakimkolwiek sprawdzeniu mnie na alko bo jakby nie było łapałem się bo młody koleś w niedziele rano może się kojarzyć z kimś wracającym z imprezy na podwójnym gazie :o czyli gadanie gadaniem a na samym dole bez zmian i w d... polityka łapania pijanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem felgi do malowania i prostowania(jedną sztukę) o dziwo po trzech dniach były gotowe.Przyjeżdżam,patrze a krzywa felga jest teraz.... krzywa,tylko inaczej.... :wallbash:

Oczywiście zareklamowałem i teraz będę czekał aż do środy.... Najlepsze jest to że nie wiadomo czy to poprawią,bo ponoć się nie da... :zly: :zly:

 

Dodam że mam do nich 25km w jedną stronę,a dzisiejsza niepotrzebna wycieczka była już taką drugą,pierwsza była po próbkę koloru i się okazało że złą zrobili.... :wallbash: :wallbash:

 

Czaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W garażu miałem otwarty bagażnik i samochód lekko mi się sturlał z desek zasłaniających kanał (posadzka do najrówniejszych nie należy) i przywalił rantem klapy we wnękę od drzwi garażu :cry: Tragedii nie ma, ale chyba będzie trzeba dać zapraweczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem opony na agito.pl i po dwoch dniach mail, ze opon nie ma na stanie i nie bedzie :?

 

haha,w temacie,bo ja zamowilem w sobote na oponeo.pl opony TOYO

 

jeszcze w sobote zadzwonil Pan i potwierdzil zamowienie,poinformowal ze dostawa kolo czwartku - zadowolony ja

 

Dzwoni Pan dzis i mowi,ze opon nie bedzie - czemu ? Dostepne sa tylko stare rocznikowo ( :kox: ) 3 szt 2010 i jedna lezak,ktora moze sie nie wywazyc :roll: 2,5k za opony i stare rocznikowo + lezak w gratisie,okazja :o Oczywiscie regulamin jasno mowi,ze sprzedawane opony sa NIE starsze jak 24m od daty zamowienia ;)

 

co ciekawe na oponeo.pl te opony sa wciaz dostepne,ale cena na komplecie wyzsza o 500zl 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.