Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Też dwa tygodnie temu zmieniłem n97 na coś innego. W czym poszedł wyświetlacz? Bo jak się okaże że mam to samo to od razu sprzedaje żeby mi się nie przytrafiło :P Ale fakt faktem n97 spadło mi nie raz i to nie z małych wysokości i się trzymało. Tylko zaczął się zacinać trochę ostatnio

Wielkiego przeskoku niema,bo uparłem się na klawiaturę qwerty,więc i tak relikt, bo Desire Z ,ale dorwałem fabrycznie nowy,też miesiąc temu...niby pancerny,ale niefortunnie upadł,a w garażu beton,w sumie teraz z tego co patrzyłem 50zł nowy dotyk,więc nie ma tragedii.

Też właśnie zmieniłem n97 bo ostro się cięła,no nie szło już egzystować,a przeżyła dużo,bo miałem ją ponad 4lata :shock:

Nic to :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Desire Z
to musiałeś mieć pecha, mój już wielokrotnie upadał i tylko się rozkładał (odpadała klapka od baterii i bateria). Teraz zmieniłem tel, ale Desire Z został na czarną godzinę bo jak widzę cenę tych telefonów na alledrogo to wolę żeby córka się nim bawiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysiadałem z samochodu,telefon wysunął się z kieszeni, wypadł...oczywiście wyświetlacz poszedł. Niby w rogu,ale i tak :zly:

Zachciało mi się zmienić n97,którą się rzucało i żyła...

 

hahaha, identycznie było z moim nowo zakupionym htc gratia 2 lata temu :mrgreen:

Telefonem nacieszyłem się dzień :lol:.

 

Teraz mam pancernego BB którym mogą rzucać po ścianach i nic mu się nie dzieje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zjarałem pompkę. Byłem w trasie, zabrakło mi płynu, a nie miałem hajsu na płyn (30zł), więc wlałem mineralnej do zbiorniczka i zamarzły dysze po jakimś czasie (wiem, głupi pomysł). Po tym wszystkim nawet pompka przestała działać. Czy możliwe jest, że nie działa po prostu dlatego, że woda w niej zamarzła? Czy to może być jakaś poważniejsza awaria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zjarałem pompkę. Byłem w trasie, zabrakło mi płynu, a nie miałem hajsu na płyn (30zł), więc wlałem mineralnej do zbiorniczka i zamarzły dysze po jakimś czasie (wiem, głupi pomysł). Po tym wszystkim nawet pompka przestała działać. Czy możliwe jest, że nie działa po prostu dlatego, że woda w niej zamarzła? Czy to może być jakaś poważniejsza awaria?

 

możliwe że zamarzła woda w pompce i nie da sygnału życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perfidnie oberwałem z piaskarki piachem grubości grochu. Nie wiem czy to tak ciężko pomyśleć przez sekundę. Samochody z przeciwka jadą i gościu sypie. Aż się we mnie zagotowało jak słyszałem ja kamienie walą o lakier :cry::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bechcik nie bój żaby :P W zeszłym roku jak poranne mrozy były na poziomie -20C i więcej (mniej ;) ) mojej mamie zamarzła mieszanka resztki płynu letniego z dolewką zimowego i objawy były dokładnie takie same jak opisywane przez Ciebie. Postój w garażu w którym temp była w okolicach 0C spowodował rozmrożenie płynu i spryskiwacze ożyły do czasu następnego spadku temperatury :)

 

A na przyszłość jak skończy Ci się płyn do spryskiwaczy to zatrzymaj się na poboczu i wytrzyj szybę śniegiem a potem włącz wycieraczki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perfidnie oberwałem z piaskarki piachem grubości grochu. Nie wiem czy to tak ciężko pomyśleć przez sekundę. Samochody z przeciwka jadą i gościu sypie. Aż się we mnie zagotowało jak słyszałem ja kamienie walą o lakier :cry::wallbash:

Jak nie sypią to źle... jak sypią to jeszcze gorzej... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.