Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dementor, co zrobić :/ a najlepsze jest to że odprysk na szybie jest już ze 3 lata, a przed wczoraj zaczął padać deszcz i od razu zamarzał widocznie przymarło i strzeliło. Wczoraj wieczorem zauważyłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest właśnie ''urok'' tych aut :D ze wszystkim tak jest, nawet manetki w kolumnie kierowniczej nie wymienisz, trzeba cały przełącznik za 400zł przywalić :mrgreen:

żeby było ciekawiej, mój rachunek u mechanika za 530d już też przekroczył 2000zł i ciągle szybuje w górę, no ale miała być fabryka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Warunki atmosferyczne na drodze czyli marznący deszcz a w nocy trasa 400km :dontknow::/

Nawet mi nie mów ja o 4 do Warszawy cisnę no i muszę w 10ciu godzinach się zmieścić , tam i s powrotem , ciężarówką :o wczoraj mi się udało ale czasami po bandzie było . Tym razem to pierdzielę jak nie wyrobię to kimano w aucie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.