Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

czarekcw, wczoraj oglądałem Szkło kontaktowe na TVN24, gość właśnie zadzwonił i powiedział, po jaką cholerę TVN wykupuje prawa do Dakaru, skoro przez cały dzień puszcza 3-minutową relację... :dontknow:

 

pewnie liczyli na to, że ktoś kupi sublicencję i odzyskają kasę lub choć część

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nic innego nie wymysle, zostane przy chmicznych odstraszaczach.

Większość tych odstraszaczy ma mocno cytrusowy zapach. Jak swojemu kociambrowi podsunąłem pod nos skórkę od pomarańcza lub cytryny to się mało od ściany nie odbił. Ja bym na Twoim miejscu spróbował domowym sposobem - wycisnąć trochę soku z cytryny (lub kupić butelkę tzw kwasku cytrynowego) i okolice toalety tego kota spryskać solidnie. Jak nie pomoże to wtedy szukałbym już jakichś bardziej chemicznych odstraszaczy.

Pzdr.

 

Tylko wez pod uwage to, ze sok z cytryny/kwasek cytrynowy moze zadzialac tez w inna strone- jesli jest to ogrod, kwiatki, trawa itp to moze byc inna niespodzianka po obfitym spryskaniu- roslinki zaczna obumierac :acute:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, a co prowadzący na to?

 

Bo to jest śmiech na sali- mieć prawa do czegoś i robią relację jak idź i nie wracaj. Naprawdę fajna impreza a nasze telewizje lecą w ciula.

 

ale może gdyby do TVNu docierało więcej takich głosów, to może coś by z tym zrobili..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dlatego ilość wolontariuszy nie może być obcięta i wolontariuszem może być każdy zgłaszający się uczeń.

 

To coś się zmieniło. 10 lat temu jak zgłaszałem chęć bycia wolontariuszem, to wymagania były prawie że takie same jak na ówczesny czerwony pasek na świadectwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aivars, "CZN FC40" blachy z mojego miasta :shock:

 

Wypatruj, ale blachy nie istnieja, nie ma auta zarejestrowanego na ten nr.

 

 

ale nie rozumiem tego "pobrania"

jak można tak wysłać paczkę?

 

Ja tez tego nie jestem w stanie pojac, nigdy czegos takiego bym nie zrobil. Z drugiej strony przeraza mnie fakt z jaka premedytacja dzialaja ci zlodzieje- kumpel dzisiaj byl w siedzibie dpd i kierownik dziwil sie, ze dokumenty wygladaja jak oryginaly, sam 'kurier' mial ten przenosny skaner, nakleil list przewozowy, zeskanowal paczke, zrobilo 'pik', podziekowal i pojechal z felgami w sina dal. Zastanawia mnie tez co teraz z tymi felgami, u innych ludzi poszly naprawde ciezko dostepne kola, wiec przeciez od razu bedzie podejrzenie jak ktos sie na nich pojawi na jakims zlocie. Sprzedac przez neta tez bardzo ciezko bo latwo 'ustawic' taka transakcje. Jedyne co mi przychodzi do glowy to albo felgi na zamowienie do aut, ktore w 99% ciesza oko wlascicieli w garazu, albo jest jakis szczesliwy 'nabywca' poza granicami kraju. Tak czy siak trzeba uwazac na kazdym kroku i tyle :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypatruj, ale blachy nie istnieja, nie ma auta zarejestrowanego na ten nr.

 

Szczerze, to jestem na 90% pewien, że to numer rejestracyjny gościa który miał kiedyś firmę transportową w Żninie i kolega u niego pracował. Właściciel nie żyje, firma wyprzedana. Na dniach może coś będę więcej wiedział. Jeśli to te numery, to może uda mi się coś pomóc w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypatruj, ale blachy nie istnieja, nie ma auta zarejestrowanego na ten nr.

 

Szczerze, to jestem na 90% pewien, że to numer rejestracyjny gościa który miał kiedyś firmę transportową w Żninie i kolega u niego pracował. Właściciel nie żyje, firma wyprzedana. Na dniach może coś będę więcej wiedział. Jeśli to te numery, to może uda mi się coś pomóc w temacie.

 

 

Jakbys dal rade cokolwiek sie dowiedziec w temacie to bylbym Ci bardzo wdzieczny, kolega podejrzewam jeszcze bardziej ;) W kazdym badz razie w razie czego dzwon na nr ktory podalem w tamtym poscie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aivars, ruszyłem kilka kontaktów i czekam na odpowiedz. Moje pierwsze podejrzenie, o którym pisałem w nocy niestety nietrafne. Jedna literka w rejestracji się nie zgadzała :P

 

Spoko, tak czy siak dziekuje za zainteresowanie :good: Kumpel dobry chlopak, mieszka doslownie dwa domy dalej a tu taki cyrk. Jak sie czyta o takich rzeczach, ze gdziestam w PL ktos zrobil taki przekret to szokuje/wkurza itp itd, ale jak taka rzecz sie zdarzy doslownie obok, to az zatyka ze zlosci i niemocy :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dzien moja paczka leży na celnym! Ciekawe ile mi dowalą cła i ile DHL sobie zażyczy dopłaty...

co kupowałeś ??

jako, że śledzę forum o rejestratorach trasy to tam przeczytałem że gościowi który kupił kamerkę doliczyli 180zł cła i obsługi DHL. same kamerki kosztowały 300zł

 

[ Dodano: 16 Styczeń 2014, 17:18 ]

ja dziś byłem z Młodą u laryngologa. Diagnoza powiększone migdały, płyn w kanałach słuchowych i zatokach... Leczenie, wycięcie trzeciego migdała, pomniejszenie pozostałych dwóch i drenowanie.

Termin z NFZtu grudzień 2014 :zly::wallbash::dontknow: prywatnie koniec lutego - koszt około 3tyś :dontknow:

Dzisiejsze 30min w gabinecie lekarskim 230zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 16 Styczeń 2014, 17:18 ]

ja dziś byłem z Młodą u laryngologa. Diagnoza powiększone migdały, płyn w kanałach słuchowych i zatokach... Leczenie, wycięcie trzeciego migdała, pomniejszenie pozostałych dwóch i drenowanie.

Termin z NFZtu grudzień 2014 :zly::wallbash::dontknow: prywatnie koniec lutego - koszt około 3tyś :dontknow:

Dzisiejsze 30min w gabinecie lekarskim 230zł...

„Przechodziłem” z synem przez trzeci migdał -- za trzecim podejściem (terminem) ,udało się.

Dziecko ma być "idealnie" zdrowe coby zakwalifikować się na zabieg... ,a to trudne w przypadku rodzeństwa i zimowej aury.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co kupowałeś ??

jako, że śledzę forum o rejestratorach trasy to tam przeczytałem że gościowi który kupił kamerkę doliczyli 180zł cła i obsługi DHL. same kamerki kosztowały 300zł

 

No też podejrzewam że mi dowalą podobną kwotę...

A co kupiłem... :D ? Jak dojdzie to się pochwalę na pewno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyłem się na przeglądzie pokolizyjnym.

Myślę sobie ..jak już pojadę to dołoże i zrobię duży przegląd. Niestety okazało sie,że pokolizyjny nie kosztuje 30zł jak slyszalem tylko 94zł Na dodatek zeby zrobić duży/normalny musiałbym go oddzielnie oplacić (98zł) Czyli za 1 wjazd na scieżke wyszłoby 192zł !

Ja rozumiem 20-30zł więcej za dodatkowy kwitek ale nie w ten sposób. I tak sprawdzał całe auto i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.