Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co za ludzie. :wallbash: Koleś od 5 dni umawiał się ze mną na dziś na zamianę auta, wczoraj dzwonił dwa razy popołudniu żeby potwierdzić, a po godzinie 23 napisał smsa że przeprasza ale on rezygnuje. :dontknow::/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewróciłem butelkę z resztką piwa na klawiaturę z laptopa :/ Wszystko odłączone i wytarte do sucha od strzała i zostawione otwarte i do góry nogami na noc. Niestety nie działa 7 klawiszy (-_ backspace p [ ] Home i / z numerycznej), w środku sucho bo rozkręciłem gada... Największy problem to p i backspace, które muszę ładować z ekranowej klawiatury....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewróciłem butelkę z resztką piwa na klawiaturę z laptopa :/ Wszystko odłączone i wytarte do sucha od strzała i zostawione otwarte i do góry nogami na noc. Niestety nie działa 7 klawiszy (-_ backspace p [ ] Home i / z numerycznej), w środku sucho bo rozkręciłem gada... Największy problem to p i backspace, które muszę ładować z ekranowej klawiatury....

Możesz spróbować wyjąć klawisze i przemyć to delikatnie IPĄ

Jak nie pomoże tylko wymiana,przerabiałem to ostatnio :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewróciłem butelkę z resztką piwa na klawiaturę z laptopa :/

 

Chrzanić laptopa!

Co to za piwo było i czy udało się chociaż trochę uratować?

 

Tutaj trochę tańsza:

 

http://www.laptop.net.pl/index.php?p235 ... nba5902927

 

 

http://allegro.pl/listing/listing.php?s ... zia%C5%82y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coobah, już to znalazłem. Jedynym problemem jest "odspawanie" ponad 30 łączeń klawiatury z obudową i metalową ramką (widać to na 2 zdjęciu z linka, którego sam wstawiłem" i dlatego bardziej rozważam zakup gotowca niż samej klawiatury....

 

P.S.

Resztka najzwyklejszego Żubra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez tą klawiaturę doszedłem do wniosku, że karma szybko daje o sobie znać.

Kupowałem wczoraj 5 piw: 3 Żubry zwykłe i 2 Ciemnozłote. Tradycyjnie buteleczki na wymianę, płaciłem dotykowo praktycznie nie zważając na kwotę, którą kasjerka nabiła na kasę (było poniżej 10 zeta). Idąc do domu, mniej więcej w 2/3 drogi, stwierdziłem, że coś jest nie tak i wyciągnąłem paragon... Się okazało, że zapłaciłem za 2 zwykłe i 2 ciemnozłote, a że było 5 minut do zamknięcia to nie chciało mi się wracać. Zapewne to "darmowe" piwo wylałem sobie na klawiaturę i jestem teraz w plecy minimum 200 zeta :(

 

Tak więc możecie to potraktować jako ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pożyczyć od dziewczyny Punto no bo w LPG a musiałem trochę km zrobić więc mówię będzie po taniości. Ale coś mnie skłoniło sprawdzę przed jazdą.

Olej prawie nie było widać na bagnecie, płyn chłodniczy 0 normalnie suchutko prawie 1 litr wszedł. Opony ciśnienie po 1,7. Jak powiedziałem że takie ubytki były przecież ja sprawdzałam przed sylwestrem i było dobrze. No to dolej i po kłopocie nie przesadzaj. :zly::wallbash: A potem będzie powtórka z rozrywki Patryk zagotował mi się, przyjedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze co się dzieje z tymi paczkomatami, czekam na przesyłkę 5 dni. A najlepsze, że przesyłka nadana z sąsiedniej dzielnicy dokładnie 5 km ode mnie.

PP w tym czasie dostarczyła mi dwie przesyłki z Wrocławia i Zielonej Góry i to w czasie 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.