Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj kolejka na bezdotyku chyba z 10 samochodów stało, miałem umyć ale jednak sytuacja z rana chyba dała znać że trzeba przystopować.

 

Wstałem z łóżka, czuje coś w nosie wiruje no to łazienka chusteczka a tam cała we krwi i 10 min kap kap kap :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to że na dworze +10 stopni, lekkie słońce, no jak na grudzień idealnie a z powodu świąt, wśród moich domowników powoduję krzyk i zgorszenie zamiarem umycia auta lepiącego się od syfu (jeździlo po zmroku, nawet nie zauważyłem tego stanu).

Ni to odpocząć, ni to pracować.

 

 

 

...chyba trzeba wymknąć się ze swoim wiaderkiem na jakiś kameralny, cichy bezdotyk ze swoją gąbką, szamponem i dressingami :evil: . Ciecie w budkach nie siedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to że na dworze +10 stopni, lekkie słońce, no jak na grudzień idealnie a z powodu świąt, wśród moich domowników powoduję krzyk i zgorszenie zamiarem umycia auta lepiącego się od syfu

+1 :wallbash:

 

+2 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, prognoza na jutro też dobra, będzie trochę czasu, będzie można pogłaskać ;)

 

Chociaż gdybym się bardzo uparł, to bym pojechał na bezdotyk ze swoimi gratami, bo w budkach nikogo nie ma, wyjątkiem są tylko myjki przy stacjach paliw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciał zobaczyć jak ktokolwiek z rodziny powiedział by słówko na temat tego, że chce umyć auto w święta :)

Widzę, że jesteś panem nie tylko na forum ale i w domu.

 

:lol::mrgreen:

 

:lol::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faraon3021, jak ktoś nie siedzi w temacie, (tak jak np. ja) to można zwariować od ilości opinii/modeli itp :)

 

Tydzień czasu dobierałem sprzęt dla siebie i w końcu stwierdziłem, że wezmę "pierwszy-lepszy" który mi pasuje, a z czasem sobie dopasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faraon3021, jak ktoś nie siedzi w temacie, (tak jak np. ja) to można zwariować od ilości opinii/modeli itp :)

 

Tydzień czasu dobierałem sprzęt dla siebie i w końcu stwierdziłem, że wezmę "pierwszy-lepszy" który mi pasuje, a z czasem sobie dopasuje :)

Czyli jak zawsze.. kasa :(

Inaczej czlowiek by kupil full opcje z setka niepotrzebnych bzdetow(aby kolorem do reszty pasowalo) i glowy sobie nie zasmiecal kolejnym niekonczacym sie tematem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachciało mi się oglądać film na TV z pena, a że był słaby dźwięk na wbudowanych głośnikach pomyślałem, że trzeba coś pomyśleć o ampli...

 

zacząłem szukać, czytać - masakra :wallbash:

 

 

Philips SHP 2500 z kablem 6 m. rozwiaza Twoj problem! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacząłem szukać, czytać - masakra

Ale ze co :dontknow: ?

 

masakra chodziło o to, że zupełnie się nie znam a nie chce ani przepłacić ani kupić jakiś badziew ;)

 

 

Swoop, kup soundbara i tyle, ja też kombinowałem a właśnie padła decyzja o soundbarze:)

Jak chcesz ampli tanie z głośnikami to i tak kończysz na 5k :lol:

 

też o tym myślałem, ale za dobrego SB Samsunga (taki mam tv) kupię jakiś rozwojowy zestaw stereo albo proste kino. Obecnie "słucham" na starej wierzy Technixa która pomimo swoich lat pewnie z 18 nada gra bardzo ładnie.

 

Wstępnie planuję kupić YAMAHA RX-V475 albo ONKYO TX-NR525 i do tego podłączyć głośniki które mam i tak na razie zostawić. Audiofilem żadnym nie jestem, więc myślę, że któryś z wymienionych i tak nie będzię grał gorzej niż to co mam teraz.

 

 

Philips SHP 2500 z kablem 6 m. rozwiaza Twoj problem! ;)

 

eee z resztą rodziny już gorzej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodko,

I co da, że sklei tą gwiazdę na oczach.

To, że ją zabezpieczy przed dalszym pękaniem zgoda w 100%, ale jeździć autem, w który odprysk jest na oczach a gwiazdka nawet po sklejeniu będzie widoczna to trochę denerwująca sprawa.

 

Tragedii nie ma bo średnica może 2mm i dwie "kreseczki" tak po 2mm więc chyba nie bedzie się rzucało w oczy...

 

chodko co do Fabrycznej to wiadomo, znam chłopaków bo często nam szyby wklejają w autach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.