Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wkurza mnie,ze auto stoi brudne,zachlapane i..nie mogę umyć. Bo jak wiadomo mam pojeba..ch sąsiadów i bylem na "wizycie" w SM.

Poszło już pismo z naszej Wspólnoty Mieszkaniowej (sam pisałem) i jeszcze coś od siebie zlożę. O wskazanie miejsca z utwardzonym podlożem,ze spływem do kanalizacji/oczyszczalni, ze wzgledu na brak myjni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,2gie smarowanie dopiero było :/

Wrzuciłem do samochodu na kanapę z tyłu,bo się jeszcze wracałem po Niego,otworzyłem drzwi i bang na beton w garażu :wallbash:

Zawaliłem taśmą na grubo,może mi nie uschnie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie nowa sąsiadka z parkingu podziemnego , często parkuje swoja megane III na linii podziały pomiędzy moim stanowiskiem i jej , cholera już nie wiem jak mam się ustawić bo z drugiej strony parkuje passat B6 i do sąsiada też nie chcę się przytulać by chłopisko mógł spokojnie wsiąść . Dzisiaj przyjechałem od rodzinki a ona stoi kołami na linii , więc lusterko już jest na moim stanowisku . K******y dostaję , na razie nic nie zarysowała , tylko czemu nic nie kuma . Najciekawsze że od swojej prawej strony zostawia kupę wolnego miejsca . Miałem ochotę zostawić jest karteczkę z delikatną uwaga , tylko efekt może być odwrotny . :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko u Ciebie parkują jak cioty. U nas przed blokiem jest tylko kilka miejsc a potrafią tak stanąć niektórzy, jak by tylko oni byli i że w miejsce obok się nie wcisniesz.

Albo 2m od ściany, ze dupa wystaje i przeszkadza na zakręcie, albo małym gównem nie potrafią się zmieścić między liniami bo się nie chce cofnąć i auta wyprostować. Też mnie wk.. takie coś.

A Pani zwróć grzecznie uwagę, jak nie pomoże to następnym razem zrób to mniej grzeczniej, może do niej dotrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie nowa sąsiadka z parkingu podziemnego , często parkuje swoja megane III na linii podziały pomiędzy moim stanowiskiem i jej , cholera już nie wiem jak mam się ustawić bo z drugiej strony parkuje passat B6 i do sąsiada też nie chcę się przytulać by chłopisko mógł spokojnie wsiąść . Dzisiaj przyjechałem od rodzinki a ona stoi kołami na linii , więc lusterko już jest na moim stanowisku . K******y dostaję , na razie nic nie zarysowała , tylko czemu nic nie kuma . Najciekawsze że od swojej prawej strony zostawia kupę wolnego miejsca . Miałem ochotę zostawić jest karteczkę z delikatną uwaga , tylko efekt może być odwrotny . :(

 

zostaw grzeczną kartkę ;)

u mnie zadziałało i o dziwo pani z logana naumiała sie stawać na swoim miejscu. jakby nie podziałało to ja zacząłbym stawiać tak, żeby musiała wsiadać od pasażera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie nowa sąsiadka z parkingu podziemnego , często parkuje swoja megane III na linii podziały pomiędzy moim stanowiskiem i jej , cholera już nie wiem jak mam się ustawić bo z drugiej strony parkuje passat B6 i do sąsiada też nie chcę się przytulać by chłopisko mógł spokojnie wsiąść . Dzisiaj przyjechałem od rodzinki a ona stoi kołami na linii , więc lusterko już jest na moim stanowisku . K******y dostaję , na razie nic nie zarysowała , tylko czemu nic nie kuma . Najciekawsze że od swojej prawej strony zostawia kupę wolnego miejsca . Miałem ochotę zostawić jest karteczkę z delikatną uwaga , tylko efekt może być odwrotny . :(

 

zostaw grzeczną kartkę ;)

u mnie zadziałało i o dziwo pani z logana naumiała sie stawać na swoim miejscu. jakby nie podziałało to ja zacząłbym stawiać tak, żeby musiała wsiadać od pasażera ;)

 

Najlepsze jest jeszcze to że pomiędzy nami stoi filar , więc jest jeszcze dodatkowo 30 cm , ale kobieta parkuje tyłem- po męsku i tak zawija że stoi już na mojej linii , tego nie rozumiem bo żeby wyjechać musi mocno kierą pracować by nie przywalić lusterkiem i błotnikiem w filar .

Spróbuję delikatnie porozmawiać z kobietą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.