Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rozumiem,że kosmetyka aut i w ogóle,ale żeby mieć tylko takie problemy.... :good:

Zazdro :mrgreen:

No... Ja mam większy problem... Co tu kupić małżonce pod choinkę? Wiertarka chyba odpada nie??

Wiertarka z odpowiednią końcówką czyni cuda - widziałem coś takiego na niemieckim filmie "reklamowym"... :lol: pani nawet wykrzykiwała markę " ja... ja.. ja... " nie wiem czy chodziło o yato :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, nie dadzą ;) miałem podobną sytuacje na ~300zł. powiedzieli mi, że moge założyć sprawę w sądzie

 

do tematu: babka w spożywczym mnie dzisiaj spytała o dowód jak zdrapke lotto kupowałem :lol:

 

Ostatnio byłem na zeznaniach gdzie koleś kupił część do samochodu za 150 zł i okazała się uszkodzona, więc powinni to przyjąć, a że im się czasami nie chce to inna kwestia

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pardi, o fuck...

A co to za psiak? Jak przebiega taka "akcja"?

Matka puściła psa ze smyczy jak zawsze przy lesie. Na chwilę straciła go z oczu a z parkingu gdzie pies chodził jakieś auto dostawcze bardzo szybko odjechało a psa już nie znalazła.

Piesek to roczny biszkoptowy coś ala labrador , swoją drogą bardzo sympatyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj za berlinem odpadło nam w czasie jazdy koło od przyczepy... :o na szczęście nic się nie stało ale koniec końców trasa z holowaniami, wypożyczeniem drugiej przyczepy, przerzucaniem samochodów zajęła nam 22 godziny.

Przed granicą jeszcze wielka akcja niemieckiej policji, trasa zamknięta, wszyscy na parking i trzepanie. Pierwszy w życiu test narkotykowy :D

Najlepsze jest to że dziś się kapnąłem że dostałem zły brief i fakturę od innego auta, na szczęście też od mondeo. Gdyby szwab sprawdził nr vin to było by grubo.

Takie sytuacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie wydaje...dzis idzie do mechanika to bede mial pewnosc.

gdybyś potrzebował części do lawety - pisz!

 

W nawiązaniu do postu ze str 986 otrzymałem dzisiaj coś takiego:

co za ludzie .... byle tylko komuś na złość zrobić.

Idź do sąsiada - raz na rok odpicuj mu brykę i może się dogadacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jbiz jak cos bym potrzbowal dam znac. Wstyd sie przyznac ale jak dotad nie mialem zadnego assistance. Dzis byle sie dowiedziec to roczne w pzu kosztuje 250zl. Holowanie za granica do 1500km, w Pl bez limitu km. Pawelpp masz jakies doswaidczenia z adac plus??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelpp, skąd ja to znam od kilku lat moim sąsiadom przeszkadza większość rzeczy które dzieją się na mojej posesji i niestety na de... sąsiadów nie ma siły ja mam do czynienia z 70 latkami którzy się przeprowadzili z bloków i myślą że wprowadzili się do "puszczy zielonki".

Załatwiłem ich w tym roku tą samą bronią jak wypalali liście na działce :D od tego czasu żadnej interwencji w moją stronę.

W dodatku przyszedł się żalić pod moje okna to dostał mocną odpowiedź

Więc po kilku a może już kilkunastu latach mam spokój może tobie także się uda ;)

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem rejestrator przyszedł zyebany, odesłąłęm na wymianę. Okazało się, że nie mają takich samych bo jakaś wadliwa partia i inne też niesprawne. Wczoraj dopłaciłem, żeby wziąć inny. Uzgodnione telefonicznie, że wysyłka miała być tego samego dnia, żeby dziś doszedł i co? Oczywiście nie ma bo czekali na wpłatę (dziwne bo mBank przelew jest w 5 minut). A jeszcze mówiłem gościowi, że mBank i za chwile ma kasę. A teraz problemy ze zwrotem kasy - nosz kuźwa mać :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.