Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I dlatego właśnie napisałem co i jak wg prawa żeby móc coś podyskutować, delikatnie postraszyć i jakoś się dogadać. Niestety w takich przypadkach zgłoszenia na policję mogą mieć skutek tylko jeżeli ktoś się wystraszy. Na nic innego raczej nie można liczyć :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

jbiz, Dotyczy nowego, i to jeszcze kupowanego od firmy, a nie od osoby prywatnej. Tzn nie wiem jak byloby z uzywka kupiona od firmy z rachunkiem czy faktura. Wtedy chyba tez obowiazuje jesli stan opisany nie zgadza sie z faktycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyło mało powiedziane !

Wku..wil mnie znowu konfident pierd...ny,który zadzwonił do PO Komendanta Straży Wiejskiej i zastępcy Burmistrza w 1 osobie,że myję auto.

A ten zadzwonił do mnie i ..ten teges.

A było to ok godż. 19ej.

A ta ku..a to sąsiad z dołu. Cały blok ma ich dosyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matce jakieś skur..... ukradli psa :( . Pewnie na prezent pod choinkę dla dzieciaka. Święta miną pies się znudzi i go wypier... Coraz gorzej się robi , ciekawe co by było jakby spotkać takiego gnoja na spacerze właśnie z tym psem i dzieckiem i w żywe oczy dziecku powiedzieć ze jego stary zapier... tego psa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to zrobiłem, ale parkując w domu w garażu podziemnym uderzyłem przodem w ścianę :wallbash:

 

Na domiar złego w większości aut pierwsza dostaje tablica rejestracyjna, w corsie d najbardziej wystającym elementem jest zderzak...prędkość była minimalna, ale delikatny ślad na zderzaku pozostał, trzeba będzie się tym zająč na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matce jakieś skur..... ukradli psa :( . Pewnie na prezent pod choinkę dla dzieciaka. Święta miną pies się znudzi i go wypier... Coraz gorzej się robi , ciekawe co by było jakby spotkać takiego gnoja na spacerze właśnie z tym psem i dzieckiem i w żywe oczy dziecku powiedzieć ze jego stary zapier... tego psa.

Piter taka patologia na Kochłowicach?? Dziecku w oczy powiedzieć a staremu łapy przy uszach upierd...lić :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamuśka umyła sobie samochód(gdy byłem w pracy) płynem do mycia naczyń :wallbash::zly:

To ja się męcze piana->mycie->glinkowanie->DG 652 -> DG 601-> DG 105 na drugi dzien druga warstwa DG 105

 

A tu mycie płynem do naczyń :wallbash::zly: MASAKRA !

Nawet nie idę zobaczyć czy cos z DG zostało... Aż mnie trzesie... :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to zrobiłem, ale parkując w domu w garażu podziemnym uderzyłem przodem w ścianę :wallbash:

 

Na domiar złego w większości aut pierwsza dostaje tablica rejestracyjna, w corsie d najbardziej wystającym elementem jest zderzak...prędkość była minimalna, ale delikatny ślad na zderzaku pozostał, trzeba będzie się tym zająč na wiosnę.

 

+1 u mnie potrzebna zaprawka :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.