Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szlag mnie zaraz trafi........

 

Kupilem ostatnio poliftowego i-drive - okazal sie uszkodzony. Dogadalem sie z gosciem ( z forum ) na zwrot itd itd brak problemu.

 

Znalazlem na allegro kolejny:

 

http://allegro.pl/bmw-e60-e64-e90-kontr ... 53965.html

 

dzis odebralem za pobraniem 270zl ( nie kupilem przez allegro,jak widac licytacja )

 

to co dostalem w malym stopniu przypomina ten kontroler ze zdjec.............. :/

 

Przyciski zadrapane,pokretlo porysowane ( moze nie sa to mega uszkodzenia,ale ja ich nie akceptuje )

 

dodatkowo - MECHANICZNIE jest USZKODZONY !! Ewidentnie zostal wyslany jako uszkodzony,po otrzymaniu czesc od spodu z naklejka fabryczna odstawala 2mm co spowodowalo urwaniem taśmy elektrycznej wewnatrz ! ( taki sam dostalem poprzednio )

 

Jesli gosc chce mnie wuciulac i mowi ,ze nie moge zwrocic bo wyslal sprawny ( klamie ),mam jakies szanse na policji ? nie chce mi sie na darmo isc,ale bez jaj,ilez razy bede zamawiac przycisk,a dwa to trzeba tępic dziadostwo i oszustow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie do konca,skoro w aukcji jest napisane stan idealny i sa zdjecia przedmiotu,opisany jako sprawny,a przychodzi co innego to bez jaj ?

 

Proponuje się skontaktować z rzecznikiem praw konsumenta... Nic to nie kosztuje a możliwe że pomoże...

 

Ps. na zwrot jest 10 dni ale skoro "dogadałeś" się poza allegro to chyba nic nie zdziałasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. na zwrot jest 10 dni ale skoro "dogadałeś" się poza allegro to chyba nic nie zdziałasz...

 

Zwrot jest na umowy zawierane na odległość a nie tylko transakcje przez allegro... Nawet umowa ustna jest obowiązująca wobec prawa, trudniej to tylko udowodnić. W tym przypadku jest potwierdzenie od kuriera i pewnie jakiś dowód zakupu. Inna sprawa, że moim zdaniem w tym przypadku mamy do czynienia z niezgodnością towaru z umową a nie ze zwrotem ponieważ w ustawie jest zaznaczone, że zwrócić można jedynie towar nieuszkodzony.

Tak czy tak najlepiej się jakoś dogadać na zwrot lub wymianę i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie do konca,skoro w aukcji jest napisane stan idealny i sa zdjecia przedmiotu,opisany jako sprawny,a przychodzi co innego to bez jaj ?

 

Proponuje się skontaktować z rzecznikiem praw konsumenta... Nic to nie kosztuje a możliwe że pomoże...

 

Ps. na zwrot jest 10 dni ale skoro "dogadałeś" się poza allegro to chyba nic nie zdziałasz...

 

Życzę szczęścia,ja kupiłem zestaw używanych hamulców na swapa(zaciski,jarzma,tarcze i klocki) - rzekomo po 2000km przebiegu,a jak paczka przyszła to zacisk i jarzmo było ok,ale tarcze to kosz.Aukcja na allegro,zdjęcia z suwmiarka,dane producenta dotyczące grubości nowej tarczy + zdjęcia tego co mi przyszło(różnica była prawie 3mm) sprawa na policji,trafiła do prokuratury i co? Po 2 tyg. dostałem odmowę wszczęcia postępowania,bo 1000zł "TO ZA MAŁA SZKODLIWOŚĆ CZYNU" Mogłem gościa pozwać z KPC,ale ze tarcze i jarzma były ok,to dla tarcz i klocków mi się nie chciało.

 

Aha,dodam że mam wujka i kumpla na policji z czego wujek były komendant,a teraz na emeryturze zastępca komendanta i rozłożyli ręce.Przeprosili że nie mogą pomóc(a szli do policji żeby pomagać)ale mamy takie pop*******ne prawo że nić nie mogą zrobić :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.