Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Postawiłem w bet an home 5,60 zł na kilka meczy do wygrania 692 zł , wszystko weszło oprócz Ruchu (2:1) , postawiłem na remis w dodatku ostatni mecz na kuponie :wallbash: wpadło tylko 39zł . Idę się napić :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień to coraz większe wku..nie..

O 5 wstałem żeby na uczelnie jechać na szybkości zdejmuje bluzę z wieszaka ryp urwał się zamek :/

Potem przed jednymi z zajęć trochę poszarpałem się z ziomkiem-na żarty-efekt..zahaczyłem spodniami o róg ławki i kolejne 200 w plecy.

 

Potem zajęcia z piłki nożnej i kolo prowadzący stary magisterek z ryjem na mnie że za wolno biegam (po godzinnej rozgrzewce i wcześniejszych zajęciach na basenie) mimo że de*lowi mówiłem że mam płyn w kolanie i spore problemy...Wtedy już nie wytrzymałem poleciały bluzgi i kolesiowi mało strzała nie sprzedałem. Chyba trochę strefił bo od razu skończył ćwiczenia :)

Wracam sobie z uczelni myślę podjadę na bezdotyk bo auto po tym całym huraganie uwalone całe. Odczekałem swoje w kolejce wrzuciłem kasę zaczynam myc, jeb..coś się przytkało i ledwo sikało popierdując.. No wtedy to już myślałem że rozerwę tą lance :P

 

Trzeba się piwa napić bo coś czuje że jeszcze coś mi zacznie kobieta rzępolić że tylko na forum siedzę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas207 2.0 hdi 136/140 ?

Wymianiałem niecały miesiąc temu komplet a mam taki silnik u siebie (dwumas, tarcza, docisk, łożysko z wysprzęglikiem). U mnie oryginał wytrzymał 200500km więc kobieta musiała mieć ciężką LEWĄ nogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas207 2.0 hdi 136/140 ?

Wymianiałem niecały miesiąc temu komplet a mam taki silnik u siebie (dwumas, tarcza, docisk, łożysko z wysprzęglikiem). U mnie oryginał wytrzymał 200500km więc kobieta musiała mieć ciężką LEWĄ nogę

 

143 konie, 2.0 hdi.

 

Jezdzilem dzisiaj z zaprzyjaznionym mechanikiem prawie pol h. Moim zdaniem slizga sie delikatnie (o 100-150 obr) na 3 biegu, na 4 biegu jest slabo wyczuwalne, na 5 i 6 prawie nie wystepuje. Wedlug niego wszystko jest ok, jezeli sie nasili to dopiero bedziemy skrzynie zrzucac i sie zastanawiac. Dla mnie musi byc w aucie wszystko na tip-top, dlatego chcialem zdiagnozowac we wczesnym stadium - moze wystarczy wymienic sama tarcze sprzegla, bo dwumas cisza. Na razie jezdze - zobaczymy czy do swiat sie cos zmieni.

 

Chociaz powyzsze nie dzieje sie zawsze - dzisiaj zrobilem ponad 100km w trasie i nie działo się nic. Moze jestem przewrazliwiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas207 2.0 hdi 136/140 ?

Wymianiałem niecały miesiąc temu komplet a mam taki silnik u siebie (dwumas, tarcza, docisk, łożysko z wysprzęglikiem). U mnie oryginał wytrzymał 200500km więc kobieta musiała mieć ciężką LEWĄ nogę

 

143 konie, 2.0 hdi.

 

Jezdzilem dzisiaj z zaprzyjaznionym mechanikiem prawie pol h. Moim zdaniem slizga sie delikatnie (o 100-150 obr) na 3 biegu, na 4 biegu jest slabo wyczuwalne, na 5 i 6 prawie nie wystepuje. Wedlug niego wszystko jest ok, jezeli sie nasili to dopiero bedziemy skrzynie zrzucac i sie zastanawiac. Dla mnie musi byc w aucie wszystko na tip-top, dlatego chcialem zdiagnozowac we wczesnym stadium - moze wystarczy wymienic sama tarcze sprzegla, bo dwumas cisza. Na razie jezdze - zobaczymy czy do swiat sie cos zmieni.

 

Chociaz powyzsze nie dzieje sie zawsze - dzisiaj zrobilem ponad 100km w trasie i nie działo się nic. Moze jestem przewrazliwiony.

Z reguły ślizg się zaczyna na wysokich biegach,więc najwidoczniej jest ok 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemek882, zmienić żone? :D nie no żartuje, ale dla mnie to nie do pomyslenia żeby mi kobieta nie pozwolila kupić czegoś jeśli sam zarabiam kase. Ty bardziej że tutaj nie ma jakiś niewiadomo jakich kosztów . No chyba że jestes na jej utrzymaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może macie jakieś pomysły jak ją przekonać

Zrob jej dobry masaz i obiecaj kolejne.

Jesli sie postarasz, to musi zadzialac. Uwaga to uzaleznia ;)

 

 

Kiedyś byłem taki ambitny i obiecywałem teraz żałuje. :P

One nie znają umiaru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta - w każdym związku obie strony powinny mieć jakiś tam ustalony swój budżet na własne prywatne wydatki, za które każdy może sobie kupić co chce. Nikt nikogo wtedy nie musi przekonywać, robić fochów itd. - to robi naprawdę dobrze dla związku.

 

P.S. A masaż czy kolację zaproponuj bez okazji, a nie w zamian za konsolę czy coś innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Strzeli focha, nici z seksu i przez 2 tygodnie "...przecież i tak będzie siedział na Playst i nie będzie czasu na żonę i seks,hehe

Kiedyś tam dawno temu kupiłem kierownicę Logitecha. Siedziałem po nocy i jeżdziłem. Miałem się umówić z laską na kawę ale...coś tam zacząłem ściemniać,że nie mam czasu, że gdzieś jadę itp.,hehe Tak to wciągneło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się umówić z laską na kawę ale...coś tam zacząłem ściemniać,że nie mam czasu, że gdzieś jadę itp.,hehe Tak to wciągneło.

 

ściemniać lasce, a postawić na swoim mimo sprzeciwu żony to zupełnie coś innego.

 

Sprawa jest prosta - w każdym związku obie strony powinny mieć jakiś tam ustalony swój budżet na własne prywatne wydatki, za które każdy może sobie kupić co chce. Nikt nikogo wtedy nie musi przekonywać, robić fochów itd. - to robi naprawdę dobrze dla związku.

 

Tak jest u mnie i niestety zakupy w SV (Shield, CF, NE, Pneu) kosztowało mnie razy dwa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.