Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Thomas207, to ciekawe, jakie dokładnie? Pytam, bo w 407 były zwykłe PY21W, a niby bliźniak.

 

HP24W amber, wystepuja w autach ktore maja kierunki w zderzaku jak 508, C5 oraz w reflektorach 3008, 5008.

 

Takie same HP24 sa w dziennych (tylko przezroczyste) w 3008, 5008, C5. O dziwo 508 ma inne dzienne, wiec ciezko o regule na jakie zarowki trafimy :) Producent zarowki Valeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko koncern PSA mogl wymyslic zarowke kierunkow przednich, ktora kosztuje 60 PLN :good:

no to tak jak z bocznym kierunkiem u mnie w pikaczu. jest nierozbieralny i zamiast wymienić żarówkę za 5zł musisz kupić cały kierunkowskaz za około 40zł...

 

[ Dodano: 11 Listopad 2013, 21:26 ]

W nowym C4P coś mi się obiło o uszy, ze żarówka do Zenona 7-8 paczek będzie kosztować :o

gadali o tym w TVN Turbo. podobno zrobili to dla obniżenia kosztów produkcji, bo nie muszą ładować samopoziomowania i spryskiwaczy. tylko dzięki za takie oszczędności jak później masz wywalić ze swojej kieszeni 700-800zł na palnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadali o tym w TVN Turbo. podobno zrobili to dla obniżenia kosztów produkcji, bo nie muszą ładować samopoziomowania i spryskiwaczy. tylko dzięki za takie oszczędności jak później masz wywalić ze swojej kieszeni 700-800zł na palnik...

Ba - przy tych nowych Zenonach ponoć nawet nie ma przetwornic bo żarniki są mniejszej mocy. Tyle tylko, że ponoć świecą masakrycznie słabo w porównaniu z tradycyjnymi żarnikami, do których są podpięte klasyczne przetwornice.

Wszystko to zmierza do coraz większej tandety tylko dlatego, że producent zaoszczędzi trochę pieniędzy. JA proponuję producentom w ramach jeszcze większych oszczędności, zamiast lamp dołączać do nowych aut latarki, które kierowca będzie sobie wystawiał za okno i tak oświetlał drogę.

Zastanawia mnie kiedy wreszcie producenci (lub klienci) pukną się w łeb i dojdą do tego, że oszczędności może i owszem ale nie za wszelką cenę aby doprowadzać do wypuszczania na rynek totalnej tandety...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko koncern PSA mogl wymyslic zarowke kierunkow przednich, ktora kosztuje 60 PLN :good:

no to tak jak z bocznym kierunkiem u mnie w pikaczu. jest nierozbieralny i zamiast wymienić żarówkę za 5zł musisz kupić cały kierunkowskaz za około 40zł...

 

[ Dodano: 11 Listopad 2013, 21:26 ]

W nowym C4P coś mi się obiło o uszy, ze żarówka do Zenona 7-8 paczek będzie kosztować :o

gadali o tym w TVN Turbo. podobno zrobili to dla obniżenia kosztów produkcji, bo nie muszą ładować samopoziomowania i spryskiwaczy. tylko dzięki za takie oszczędności jak później masz wywalić ze swojej kieszeni 700-800zł na palnik...

 

 

A co w tym dziwnego?? kiedyś d2s czy d2r kosztowały po 1000 i nikt nie narzekał. A teraz kupisz je po 100-250 zl. Wszystko co nowe musi kosztować. W Audi "nowe" xenony świecą podobnie do "starych" także nie ma co dramatyzować. Nie mowie tu o Ledach które w nowym Leonie śieca tragicznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlak mnie chce trafić od ok 2 godzin przez mBank.. :/

Chce sobie wejść na konto porobic troche przelewów a tu c**j....konto zablokowane :shock:

 

Po dwóch godzinach siedzenia z telefonem przy uchu W KOŃCU udało mi sie dodzwonić do konsultantki która mi mówi że musze teraz czekać na telefon zwrotny... :zly::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlak mnie chce trafić od ok 2 godzin przez mBank.. :/

Chce sobie wejść na konto porobic troche przelewów a tu c**j....konto zablokowane :shock:

 

Widocznie ktoś próbował się dobrać do konta i wpisał kilka razy złe hasło. Lepsze to niż jakby ktoś Ci miał po koncie buszować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlak mnie chce trafić od ok 2 godzin przez mBank.. :/

Chce sobie wejść na konto porobic troche przelewów a tu c**j....konto zablokowane :shock:

 

Widocznie ktoś próbował się dobrać do konta i wpisał kilka razy złe hasło. Lepsze to niż jakby ktoś Ci miał po koncie buszować.

 

RACJA! Tez o tym pomyślałem, tylko wkurzyło mnie właśnie to że dop dzisiaj udało mi sie wejść na konto, a nie ukrywam bałem sie jak cholera czy mi ktoś go nie wyczyścił.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlak mnie chce trafić od ok 2 godzin przez mBank.. :/

Chce sobie wejść na konto porobic troche przelewów a tu c**j....konto zablokowane :shock:

 

Widocznie ktoś próbował się dobrać do konta i wpisał kilka razy złe hasło. Lepsze to niż jakby ktoś Ci miał po koncie buszować.

 

RACJA! Tez o tym pomyślałem, tylko wkurzyło mnie właśnie to że dop dzisiaj udało mi sie wejść na konto, a nie ukrywam bałem sie jak cholera czy mi ktoś go nie wyczyścił.. :/

 

Dlatego do każdego konta mam powiadomienia nawet o błędnym logowaniu i kazdej operacji na kontach włącznie z kartami kodów czy tokenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego do każdego konta mam powiadomienia nawet o błędnym logowaniu i kazdej operacji na kontach włącznie z kartami kodów czy tokenem.

 

Przy Twoich dziennych obrotach zabezpieczenia powinny być jeszcze lepsze, siatkówka ? Odcisk ?

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego do każdego konta mam powiadomienia nawet o błędnym logowaniu i kazdej operacji na kontach włącznie z kartami kodów czy tokenem.

 

Przy Twoich dziennych obrotach zabezpieczenia powinny być jeszcze lepsze, siatkówka ? Odcisk ?

:mrgreen::mrgreen:

 

To tylko na tych kontach w Szwajcarii 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z rana 1.5 stopnia na moich kresach, aktualnie już 0 wybiło. A jako ze jutro spot, to będę wracać w nocy, wiec może być jeszcze zimniej i bardziej ślisko.

 

 

A tak mniej oficjalnie, mniejsze koła, węższe opony i niska temperatura. Chyba nie muszę mowić w co się to składa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.