Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

pierdo..ne korporacje, wycisnąć z człowieka co się da

 

Daj spokój.

 

U mnie w robocie na wszystko są "normy"

 

Jak idziesz do kibla to musisz w specjalnym programie zrobić czas start -> i wybierasz czynność: prywata.

 

To jest ku*** terror - windami też na czas trzeba jeździć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Służbowy Sprinter.

Czasami traci moc, zapala się kontrolka silnika i od 2000 obr/min nie ciągnie; turbina jakby się wyłącza.

Może ktoś coś miał podobny problem i podsunie rozwiązanie?

 

Dodam, że po wyłączeniu i włączeniu silnika problem ustaje na 5/10/50/300km.

Mialem podobny problem w audi a6 ,auto powyżej 2000 obr/ min przechodzi w tryb awaryjny i odłącza turbinę. Jak wyłączysz silnik resetujesz kompa i znowu wszystko gra do czasu przeładowania turbiny u mnie przyczyna był uszkodzony wężyk podciśnienia. Podłącz do kompa kabelek prawdę powie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Służbowy Sprinter.

Czasami traci moc, zapala się kontrolka silnika i od 2000 obr/min nie ciągnie; turbina jakby się wyłącza.

Może ktoś coś miał podobny problem i podsunie rozwiązanie?

 

Dodam, że po wyłączeniu i włączeniu silnika problem ustaje na 5/10/50/300km.

Mialem podobny problem w audi a6 ,auto powyżej 2000 obr/ min przechodzi w tryb awaryjny i odłącza turbinę. Jak wyłączysz silnik resetujesz kompa i znowu wszystko gra do czasu przeładowania turbiny u mnie przyczyna był uszkodzony wężyk podciśnienia. Podłącz do kompa kabelek prawdę powie...

 

lub nieszczelonosc na laczeniu turbo, tudziez najprostsza sprawa - peknieta plastikowa rura doprowadzajaca powietrze do turbo.

 

Jaki silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzył mnie forumowicz cineK - wystawił przedmioty na sprzedaż w odpowiednim dziale. Płatność poszła błyskawicznie - mija już 14 dni a tu ani przesyłki ani kasy :zly: . Zdarzały się takie przypadki już na forum? :dontknow::zly: Z tego co napisał mi kolega wrc81 on również jest w podobnej sytuacji z tym gościem :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się kupuje w sklepie to można oczekiwać terminowości- bo to zwyczajnie obowiązek zawodowy sprzedawcy

 

a normalny człowiek-user forum ma obowiązki zawodowe właściwe do wykonywanego zawodu i może nie mieć czasu usiąść do komputera :good:

 

w temacie: tam w lublinie chłopaki robią sobie spota, pogoda po prostu rewelacyjna (ciepło, nie wieje, słonecznie- ale z umiarem), a ja mam kostke skręconą, krwiak się zrobił, noga spuchnięta, auto brudne, udział w spocie nie wypalił, umyć nawet na podwórku nie mogę bo muszę w górze nogę trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puch, Tacy są najlepsi,wyjedzie i jeszcze gdyby się zebrał chociaż na 80% możliwości auta było by pół biedy ale jak rozpoczyna wyprzedzanie pojazdu który jedzie 70 km/h a jego prędkość przed rozpoczęciem manewru-w trakcie i po = 75 km/h to nóż się sam otwiera. Jestem zdania że nie każdy powinien mieć PJ.

Ostatnio mam nie przyjemność spotykania na drodze nieśmiertelnych lub takich którzy czekają przed włączeniem się do ruchu (ja jestem jedynym jadącym) a gość jednak decyduje się że sobie wjedzie przede mnie bo mu szkoda jest czekać kolejne 10 sek życia :wallbash:

Irytujące jest też gdy ktoś nie używa kierunkowskazów przy zjeździe z ronda lub wrzuca go w ostatniej chwili przy skręcie na skrzyżowaniu mimo że doskonale widzi że to własnie na niego czekam żeby wyjechać :zly:

Temat rzeka. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby dla rownowagi pieknie spedzonego dnia z NzD to slowa pani weterynarz "Panstwa pies sie chyba powoli konczy"..

 

Z moją psiną też ostatni jest słabo:

nie ma ochoty nic pić:

f3c0.jpg

 

stroić się na miasto też nie ma już za bardzo ochoty:

 

53cm.jpg

 

robić też się nie chce już kompletnie nic:

 

34f4.jpg

 

:evil: A tak na serio to współczuję. Tak się tylko śmieję ale jak kiedyś myślałem, że zjadł trutkę na gryzonie (żre wszystko więc było to wielce prawdopodobne) to w sobotę w nocy zamiast spać zjeździłem pół miasta szukając weterynarza, żeby mi ogarnął tego darmozjada bo tak się o niego martwiłem. Jak mi weterynarz wystawił rachunek za taką "nagłą" wizytę to przysiadłem ale jak się spojrzy takiemu psu w oczy to szybko się zapomina o "kosztach" także życzę powodzenia! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan dzięki któremu przetestowałem hamulce w swoim samochodzie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=nC_26uR_Mxw&feature=youtu.be

 

Ale juz później, delikatnie cisnąłeś :D haha. Z drugiej strony jakby kolo spowodował że w niego byś wjechal to on i ty po 6 pkt i jakies 4-5 stówek mniej w kieszeni, przez debila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan dzięki któremu przetestowałem hamulce w swoim samochodzie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=nC_26uR_Mxw&feature=youtu.be

 

Ale juz później, delikatnie cisnąłeś :D haha. Z drugiej strony jakby kolo spowodował że w niego byś wjechal to on i ty po 6 pkt i jakies 4-5 stówek mniej w kieszeni, przez debila

 

A Puch za co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puch, może jestem dziwny,rozumiem,że było wcześnie rano,ale na moje , z tym hamowaniem to trochę przyspałeś,o jakieś 2sekundy i tak o byłoby sobie mocne zwalnianie,a nie dramaturgia z ucieczką :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puch co to za kamerka
Mio Mivue 358

 

Ja mam akurat Mio Mivue 338, 358 level wyżej. Generalne fajny sprzęt, polecam.

 

Puch, może jestem dziwny,rozumiem,że było wcześnie rano,ale na moje to z tym hamowaniem to trochę przyspałeś,o jakieś 2sekundy i tak o byłoby sobie mocne zwalnianie,a nie dramaturgia z ucieczką

 

True, przysypałem trochę. Jak pan się przymierzał to przyświeciłem długimi - liczyłem, że się zorientuje, ale niestety się nie zorientował, a ja byłem z 1 - 1,5 s w plecy. Nagle się zrobiło za blisko i dlatego odbiłem ;) Mojej winy w tym też trochę jest, zasada ograniczonego zaufania nie zadziałała do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan dzięki któremu przetestowałem hamulce w swoim samochodzie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=nC_26uR_Mxw&feature=youtu.be

 

Ale juz później, delikatnie cisnąłeś :D haha. Z drugiej strony jakby kolo spowodował że w niego byś wjechal to on i ty po 6 pkt i jakies 4-5 stówek mniej w kieszeni, przez debila

 

A Puch za co?

 

za nie zachowanie bezpieczniej odległości od pojazdu poprzedzającego co za tym skutkuję najechanie na pojazd i kolizję bądz wypadek. Z drugiej mańki Pan wymusił pierwszeństwo; nie ustąpił pojaździe/pojazdom podczas zmiany pasa ruchu co wywołało gwałtowne hamowanie, zmianę kierunku. To też jest wykroczenie i tak naprawdę gdyby kolega Puch takie nagranie dostarczył do Policji to wg prawa ten Pan który wyjechał mógłby być ukarany ukarany mandatem 250zł i 6pkt karnymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.