Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przed chwilą miałem wrażenie jak by mi się źle zrobiło i zaczęło się wszystko w okół ruszać, ale niestety to nie wrażenie, chwile temu było tąpnięcie w kopalni na Polkowicach, a w Głogowie było je czuć. http://www.emsc-csem.org/#2 Masakra jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan to gdzie ty mieszkasz ?? Bykowina czy Kochłowice. u rodziców na Wirku też przechyły ale nie aż takie :lol:

 

Halemba, nie cały kilometr od kopalni bielszowice...

 

GracjanS4, a nie 65mm??

 

Nie, 65cm :| W samym pokoju w którym aktualnie jestem po przekątnej ( mniej więcej 5m ) do poziomu brakuje 27cm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek, mój ojciec montowa stojące szafki kuchenne. na długości trzech szafek (około 180cm) różnica poziomu około 5cm. musiał podwójne listwy maskujące montować pod szafkami. taki urok mieszkania w 10piętrowym bloku na terenie eksploatacji górniczej :)

 

[ Dodano: 7 Styczeń 2012, 23:03 ]

Gracjan a bielszowice ostatnio nieźle fedrują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek, mój ojciec montowa stojące szafki kuchenne. na długości trzech szafek (około 180cm) różnica poziomu około 5cm. musiał podwójne listwy maskujące montować pod szafkami. taki urok mieszkania w 10piętrowym bloku na terenie eksploatacji górniczej :)

 

[ Dodano: 7 Styczeń 2012, 23:03 ]

Gracjan a bielszowice ostatnio nieźle fedrują :)

 

Fedrują fedrują i nie zapowiada się żeby mieli przestać, byłem nie dawno na kopalni poinformować ich że trzęsie się coraz bardziej, dostałem odpowiedź że teren na którym mieszkam przez najbliższe 4-5 lat ma upaść jakieś 11m... Moja mina w tym momencie: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Przygoniu? często tam stoją, ale żeby o tej porze? :?

 

rozumiem że 4 pkty bliżej wymiany prawka ;) i stówka mniej?

 

haha wszystko się zgadza ;] Też dobrze znam tamte tereny ale też się nie spodziewałem , że o tej godzinie .... : /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
dostałem mandat :/

 

enjoy1516 - jestem z Łodzi ale w Pabianicach jestem codziennie i zastanawiam się (wiem, że to dziwne :D ) czemu od ponad roku nie zrobiła mi straż miejska, "śmietnikowego zdjęcia"?

Aż przestałem CB włączać :o

Nie wiesz co jest grane? Popsuli go czy zgubili :D

Nigdzie w mieście nie widać "samotnego śmietnika" w eskorcie dwóch strażników :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to chyba masz pneumatyczny w rękach

 

Na tych kluczach powinni pisac - tylko do odkrecania!

 

U tesciow w vitarze odkrecajac kola po jakims szalencu z pneumatykiem w rece, nie dosc ze musialem zapiac 1m rury na klucz, pokrzywilem pare szpilek, 1 urwalem to na dodatek kola musialem prac mlotem gumowym i to na prawde mocno zeby w ogole sie ruszyly na piascie... paranoja :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem ostatnio w A6.. skończyło się że auto stało 12-21 w warsztacie, 4 ludzi kombinowało w różny sposób jak to zrobić i delikatnym uszczerbku na ziówce (alu) po próbach dostawania czegoś do śrub. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, hehe ja bym się na twoim miejscu cieszył :-]

a tak na serio nie wiem czy zwróciłeś uwagę na znaki ostrzegające o fotoradarach na mieście , podobno tylko w tych miejscach ustawiają ,, kosze " Sam mam taki punkt niedaleko siebie i jeszcze nie widziałem śmietniczka ( w sumie jak dla mnie to dobrze ) ale od kumpla słyszałem że np: na bugaju był widziany :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.