Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wku*wia mnie to ze w zadnym sklepie nie moge znalesc normalnych spodni jak nie szerokie ze dwie nogi mozna w nogawke wsadzic to pedalskie pijawki ze wcale nie mozna nogi wlozyc

+1000!

 

Ja juz sie nauczylem ze jak wchodze do sklepu to zaczynam tak;

"szukam spodni tylko nie gejowo wąskich...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi spodniami to tragedia :/ jedyna czesc garderoby ktorej nie lubie kupowac bo nie jestem typem goscia ktory lubi chodzic po sklepach i przegladac spodnie. Wchodze ubieram jest ok, place i wychodze a od kiedy zaczely sie te rurki to chodze po tych sklepach i ubieram po 20 par spodni ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie :wallbash:

 

Idę do sklepu, przymierzam, w pasie długość :good: ale w udzie za małe :wallbash:

 

Idąc do sklepu kupić spodnie jestem bardziej wkur***** niż po tym jak zobaczę że ptak narobił mi samochód który przed chwilą umyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda :zly:

z jutrzejszego smarowania auta 4nano SX chyba nic nie wyjdzie :dontknow::cry:

 

[ Dodano: 16 Wrzesień 2013, 10:06 ]

a co do spodni to też jest nasakra jak mam sobie coś kupić, jak na długość dobre to w pasie za cisano, jak pas dobry to woda w piwnicy albo w jajka gniecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jescze coś o spodniach, z pewnego bloga 30 latka ...

 

" Umieram. Słońce wyłania się zza chmur. Stawy trzeszczą, mięśnie drętwieją z bólu, nie ma nic na tym świecie, co by pomogło przetrwać ten ból istnie... o... dziesięc kroków przede mną idzie jakaś niewiasta wbita w obcisłe spodnie. No dobra, może ten poranek nie będzie taki zły, wszak dostojny, niewieści sposób stawiania kroków przez nią sprawia, że tyłek prezentuje się w tych spodniach nawet lepiej, niż przyzwoicie.

Wbijam wzrok w miętolącą się pod jeansem poślady i brnę do pracy. Nagle persona z przodu skręca ostro w prawo wchodząc do sklepu. Niby szkoda, niby dobrze, zerknę przez szybę i zobaczę jak toto się prezentowało od strony facjaty. Podchodzę do witryny zerkając zaciekawiony do wnętrza sklepu. W środku czterech kolesi kupuje pieczywo.

O kurwa.

Zerkam raz jeszcze w okno - zgadza się, inaczej być nie może, właściciel babskiego chodu jest facetem.

Chce mi się płakać. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaopatrzyłem się w sporą ilość spodni zanim zaczęło się z tymi "rurkami" więc póki co kupuję coś raz na dwa lata i to jak się trafi w normalnym kroju ;)

Poza tym jakiś geniusz przerysował mi kluczykiem bok i podpisał się na klapie bagażnika :o Do tego jakimś cudem mam dziurawy zbiorniczek płynu do spryskiwaczy, przestała mi działać manetka od przełącznika zespolonego i pewnie coś jeszcze, ale wolę sobie nawet nie przypominać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spodni...

Ostatni raz kupiłem nowe jeansy jesienią 2011 roku. Wydałem 299,- zeta, spodnie pasowały idealnie, ale... po 10 miesiącach zaczęły się przecierać w kroku oraz centralnie z przodu na udzie poniżej kieszeni, a na wiosnę tego roku były do wyrzucenia. Wydając poniekąd niemałą kasę liczyłem na to, ze pochodzę trochę dłużej, a tu doooopa blada. Jako, ze owe spodnie były dopasowane idealnie, spisałem sobie wszystkie wymiary i monitoruje Allegro w celu zakupu używek. Do tej pory kupiłem w licytacjach 4 pary używanych nieuszkodzonych spodni (501, Tommy Hilfiger, Cross), pasujących równie dobrze i wydałem mniej niż 150 zeta na wszystkie z przesyłką włącznie. Stwierdziłem, że już więcej nie kupie nowych spodni bo to nie ma najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.