Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

"wirus bostoński" brzmi jak kolejny atak hakerów... ale nie !! To oznacza, że w domu mam szpital :wallbash:

Młoda wygląda jak pan Edzio który malując sufit spierdzielił się z drabiny wprost do baniaka z białą farbą (oczywiście wszystkie meble w mieszkaniu też są już białe), od czubka głowy po paznokcie u nóg wysmarowana jest płynnym pudrem. Do tego w kuchni mam drugą aptekę, a lista "co podać i jak" wygląda jak spis chemii z dobrej relacji w PSB :dontknow:

 

Za moich czasów dzieci chorowały na: katar, kaszel i ...sraczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młoda wygląda jak pan Edzio który malując sufit spierdzielił się z drabiny wprost do baniaka z białą farbą (oczywiście wszystkie meble w mieszkaniu też są już białe), od czubka głowy po paznokcie u nóg wysmarowana jest płynnym pudrem. Do tego w kuchni mam drugą aptekę, a lista "co podać i jak" wygląda jak spis chemii z dobrej relacji w PSB :dontknow:

Możemy się nie lubić, ale rodzinie, życzę szybkiego powrotu do zdrowia, nie ma nic gorszego jak chore dzieci :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młoda wygląda jak pan Edzio który malując sufit spierdzielił się z drabiny wprost do baniaka z białą farbą (oczywiście wszystkie meble w mieszkaniu też są już białe), od czubka głowy po paznokcie u nóg wysmarowana jest płynnym pudrem. Do tego w kuchni mam drugą aptekę, a lista "co podać i jak" wygląda jak spis chemii z dobrej relacji w PSB :dontknow:

Możemy się nie lubić, ale rodzinie, życzę szybkiego powrotu do zdrowia, nie ma nic gorszego jak chore dzieci :wallbash:

 

Grześ a skąd wniosek, że się nie lubimy :dontknow: ??

a za życzenia zdrowia dziękuję w imieniu młodej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wir w baku. Niby niepotrzebnie nie jeżdżę, tyle co do pracy i czasem do sklepu, a już nie nadążam tankować :cry:

5l/100km?

 

:mrgreen:

Obecnie 4,5 :lol:

Co kilka dni chodzę do ogrodnika dorobić i jednak kokosów z tego nie ma, a jak to w wakacje hajs leci jak woda. Nie tak dawno byłem nad morzem i większość mamony jaką miałem poszła i nie wróciła :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.