Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dostałem wiadomość od venom24, że moje zamówione zawieszenie jeszcze nie jest gotowe i dopiero pod koniec przyszłego tygodnia nastąpi wysyłka od producenta z niemcowni :cry:

Czekam już dwa tygodnie i pewnie jeszcze kolejne półtora zanim do mnie dojedzie :/:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to mnie bardziej wkurzyło, czy poprawiło humor, ale majster zadzwonił po sprawdzeniu wtrysku, który niby kuleje, że jest wszystko w największym porządku. Dla porównania wyjął jeszcze jeden i również wygląda tak samo dobrze jak poprzedni :o

To ja się pytam czemu mi błędami sypie i pokazuje konkretny wtryskiwacz? Nie ogarniam francuskiej myśli technicznej :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, byłem u majstra, który podpiął CLIPa i pokazało dany wtrysk i to, że podaje trochę za mało paliwa. To jadę do majstra od wtrysków, co wyjął dwa wtryskiwacze i sprawdził na maszynie i niby jest OK :o Pojeżdżę troszkę i zobaczymy czy coś wywali. Być może jak gościu go na stole rozłożył i sprawdził to się odetkał.

Nie wiedziałem, że w ASO są takie akcje. Jeśli będzie dalej wariować to chyba będzie trzeba to rozważyć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znających przepisy:

odmówiłem przyjęcia mandatu (przejazd na czerwonym- było pomarańczowe, funkcjonariusze skręcali z prostopadłej i nie było szans, żeby widzieli sygnalizator), sąd bez rozprawy uznał mnie winnym i nałożył karę grzywny 200zł, koszty sądowe ponosi skarb państwa. Czy w tym wypadku dostaję punkty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemek882, miałem tak ostatnio u siebie po odłączeniu akumulatora, wyjęciu foteli do prania i dwudniowym postoju + dodatkowo świecąca się kontrolka bodajże ESP. Po przejechaniu kilku kilometrów pilot już działał, a kontrolka zgasła. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wyjechałem sobie z garażu ładnie wypucowałem autko, wjechałem spowrotem. Przychodzę za parę godzin wsiadam wkładam kluczyki jak zawsze, przekręcam i czekam aż kontrolki zgasną i chce odpalić a tu nic nawet nie jęknoł. Se myślę no pięknie, szybki telefon do mechanika, mówi że aku to nic kable drugie auto i dalej nic ;/ dopiero na popych zabrał więc szybko do mechanika żeby sprawdził aku, mówi ładowanie dobre ale aku już nie teges. I ch.. znowu 3 stówki :| dobrze że mam garaż długi bo nie wiem jak byśmy go wypchali pod taka górę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapieczony mechanizm wycieraczek, a jutro w kawałek drogi mnie czeka, oby nie padało, ale NW na szybie jest, w razie czego to się sprawdzi

Zakładam, że w tej starszej lalce ;) więc uważaj jak będziesz wymieniał bo sobie sprawisz tak jak ja nową szybę;)

 

A co do tematu to wkurzyło mnie, że poczta rozpieprzyła paczkę od jednego z forumowiczów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.