Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Koledzy jeżeli już mowa o korkach to zapraszam do mnie, kiedy znowu jakiś śmiałek będzie chciał się targnąć na swoje życie i skoczyć z Mostu Tolerancji :D

 

694925.jpg

 

Nie ma bata, żeby po takiej kilku godzinnej akcji ratowników odblokować miasto, zawsze to trwa do godzin wieczornych :zly:

 

Ale most to jeszcze nic, co do przebudów dróg to chyba nikt nie przebije Głogowskiej firmy PBD Głogów, odcinek wjazdowy na wlocie od Wrocławia około 600-700m Panowie z tej firmy robili całe 9 miesięcy, a co do tematu to dziś zobaczyłem swoje auto po nocy sylwestrowej i się przyżegałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, Poznań pod względej drogowej apokalipsy jest liderem w tym roku- każdy kto był to potwierdzi;/

 

Chyba w Gdańsku nikt nie bywa :D Mam spod domu 8km do centrum. Jak "dobrze pójdzie" to w 1h40min jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch gamoni, którzy po lekkiej stłuczce zostawili samochody na środku ul. Grójeckiej pomiędzy ul. 1 Sierpnia i Korotyńskiego. Korek aż z Raszyna i zamiast 15 min do pracy jechałem 1,5 godziny...#@*&$%@ :zly: bo przez 2 palantów droga z 3 pasów zwęziła się do 1..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch gamoni, którzy po lekkiej stłuczce zostawili samochody na środku ul.

Też mnie to wkur..., :zly: pierwsze co policja powinna zrobić jak już do nich przyjedzie to po mandacie za blokowanie drogi, ale bardziej to ciekawscy, którzy zamiast szybko przejechać to się wręcz zatrzymują żeby sobie popatrzeć :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień do pracy po urlopie świątecznym, a tu pies poszedł na 2pasmówce w starcie ze mną... zderzak przedni rozwalony i mam nadzieje, że nic więcej, halogen zawisł na przewodach ale nie wiem czy obudowa nie straciła zaczepów. Dobry początek roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu ludzie tak boją się deszczu. Wszyscy węzykiem 70-80km/h a droga prosta i śliczna. Nie można jechać 100 licznikowe jak cywilizowany człowiek?

 

Temat na prace magisterską z psychologii/socjologii. To jest zasnawiające, w Krakowie to samo, jak tylko spadnie lekki deszcz to robią się mega korki i nieważne czy lato czy zima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie wkurzyło ze zmieniłem dostawce internetu z tpsa na osiedlowego bo taniej, i sie okazało ze jak chce cos ściągnoć np z rapida to limity wykorzystane, z torrentów nałozone ograniczenia na to IP itp. Na którymś tam forum jak szukałem czegoś ban na 9 miesięcy. Maskra jakaś a umowa na 2 lata ;-/

dobrze ze wziąłem najtańszy pakiet bo jak bym miał bulić z 80 zł za łącze 24 Mbps to by mnie chyba szlag trafił jak i tak ograniczenia transferowe na to IP pozwalają na sciąganie z prędkoscią do 100kb/s

Yhh masakra jakaś i nie można tego obejść ani zrezygnowac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.