Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pytanie co znaczy "dobre" pieniądze, bo te ogłoszenia co na szybko znalazłem w rajchu, były raczej w "złych" :evil:

dokładnie o tym mówię, dodatkowo to juz jest 3 litry, wiec duza akcyza wjezdza wiec z D nie ma bata sprowadzić to tanio.

A w Polszy to raczej kazdy kupowal mniejsze motory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 3.0d w M pasztecie i na patyku to nie jest tak łatwo znaleźć. Wiecie jak jest, aut jest sporo, ale jak przyjdzie do kupna i zaczniesz oglądać to okazuje się, że nie ma w czym wybierać :dontknow: A z rajchu tak jak pisze Franek wychodzi teraz sporo drożej przy tym kursie Euro i licząc te akcyzy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propekMONTER, Z koleżką jak jechaliśmy tydzień temu na kompa to już gdybaliśmy za ile ją puścić i czy w ogóle się opłaca i przez tydzień było OK :kox:

Dzisiaj jadę z nią na spacer po dolaniu czyściwa do wtrysków Luqui Moly i zobaczymy czy jej się nie odbeknie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam do max 60k zarejestrowana w PL,w tej cenie szukam auta z poczatkow produkcji.

 

To masz realne podejście do tematu :good: bo na bmw klub w dziale "sprawdzcie mi proszę auto" za 60 tys PLN to ludzie szukają e60 2008/09 3.0d najlepiej z wyposażeniem za które na etapie konfigurowania trzeba było dołożyć połowę równowartości auta - fotele komfortowe, nawigacja, najlepszy sprzęt grajacy, domykanie drzwi, szyberdach, skrzynia automatyczna ale już najlepiej, żeby była poliftowa w "dżojstiku".... Przebieg ma być oczywiście nie większy niż 100 i dodatkowo full serwis w ASO ze wszystkimi wpisami w system.

 

Za 30 tys PLN to na tamtym forum szuka się roczników poczatkowych 03/04 :evil: a później jak taki wioskowy głupek, który codziennie otwiera ręcznie i zamyka wielkie wrota od stodoły zrobione z blachy falistej tudzież jeszcze z drewna (jak jeszcze nie dostał dotacji z UE co by upgrejdować gospodarstwo) i mu to nie przeszkadzało przez cały swój dotychczasowy żywot a teraz szuka auta z automatycznie dociąganymi drzwiami, kupi już to swoje upragnione BMW w dobrych pieniądzach to zaczyna pisać w dziela "szukam pomocy bo się popsuło" - turbo, wtryski, skrzynia, klapki (wycinać czy nie wycinać?) - tak k*wa baranie wycinaj - na etapie produkcji auta pewnie wsadzono je dla zgrywu, żeby w ramach tuningu można było porobić coś przy aucie własnymi siłami za pomocą kombinerek i nożyczek.

 

Sam poruszam się BMW i bardzo sobie chwalę auto (w ogólności i w szczególności) ale w tej marce, sorry, w ludziach którzy użytują samochody tej marki jest coś tak szczególnego, że możnaby napisać o tym zjawisku pracę magisterską (oczywiście generalizuję ale zjawisko zburaczenia jest wprost proporcjonalne do utraty wartości aut, które często jako nowe kosztowały tyle co mieszkanie w niezłej lokalizacji).

 

Wczoraj (z racji tego, że poszukuję E30 cabrio w stanie zbliżónym do fabrycznego) z ciekawości wszedłem sobie w dział na motoallego - E30, E36 i E46 i przesortowałem od najtańszych - wniosek: nie muszę oglądać kabaretonu: zdjęcia aut, modyfikacje, opisy, wybierane tło (pejzaż) do fotografowanie - to jest wszystko tak wieśniackie, że aż głowa boli od śmiania się. Zdjęcia auta z jakąś rozkraczoną, paskudną dziewczyną na masce, która jakby była facetem to i tak byłaby najbrzydsza w okolicy, zdjęcia robione autu, które uchwycono w czasie palenia gumy i na jednym zdjęciu po spaleniu - bez powietrza w obu tylnich gumach - z dopiskiem "Sztos - zadbana".

 

Musiałem to napisać - ulżyło mi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, w sumie o tym nie pomyślałem, ale znowu od regeneracji wtrysków nalatałem może ledwo 10k km i już jeden wtryskiwacz by się przypchał? :o Kiedy do szkoły dzień w dzień cisnąłem to było OK. Przyszły wakacje i dużo nie jeżdżę i może to ma coś z tym wspólnego. Chociaż staram się co najmniej co drugi dzień wyjeżdżać na spacer :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę w nocy z Piątku na Sobotę :) W zeszłym roku było to samo umyłem auto wystawiłem na podjazd , zamontowałem box'a zapakowałem auto , potem padało :lol:

Jak będzie padać na trasie to będzie okazja sprawdzić jak w deszczu się zachowuję te Blue Vision , bo połowa ludu mówi , że na deszczu lipa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę w nocy z Piątku na Sobotę :) W zeszłym roku było to samo umyłem auto wystawiłem na podjazd , zamontowałem box'a zapakowałem auto , potem padało :lol:

Jak będzie padać na trasie to będzie okazja sprawdzić jak w deszczu się zachowuję te Blue Vision , bo połowa ludu mówi , że na deszczu lipa :D

 

ja jadę w niedzielę za dnia, już mi się odechciało śmigania nocami.

a jak teraz jest mała to tym bardziej jadę w dzień. bo po nocnaj jeździe my padamy na ryj a ona wyspana po nocy chce szaleć.

 

ONB w nocy podczas deszczu też szału nie robiły :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam do max 60k zarejestrowana w PL,w tej cenie szukam auta z poczatkow produkcji.

 

Kolega szukał dobrej E60-tki przez rok czasu.

Miał nie mało do wydania a nie znalazł w Polse satysfakcjonującego go egzemplarza. Znalazł w końcu ciekawy egzemplarz w DE.

Auto w pełnym M-Pakiecie, po dach wyposażone we wszystko co było możliwe.

Czarne wnętrze z beżowymi fotelami w stanie idealnym.

Przebieg 75 tyś km. Rocznik 2009"

 

Generalnie byłem pod wielkim wrażeniem stanu samochodu po sprowadzeniu.

Auto praktycznie nowe. No ale niestety zapłacił z opłatami za nią niewiele ponad 100kzł...

 

Także w PL raczej same trupy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jadę w niedzielę za dnia, już mi się odechciało śmigania nocami.

 

to już ten wiek :-] w zeszłym roku wyjazd o 5 rano, a około 12 na miejscu (Władek, Chłapowo) - w tym roku liczę na to samo lub szybciej (doszło A1 Stryków-Kowal)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.