Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wracając do filmiku z tablicą, brawo dla oceniający film po samochodzie i muzyce :good::lol:

 

 

Ja przy okazji kontroli kiedyś zapytałem policjanta jak to jest wg. nich z tymi tablicami u mnie w mieście bo mam "amerykańską" wersję i nie ma gdzie blachy przykręcić.

 

" Ma być widoczna "

 

czyli za szybą być może ?

 

" Ma być widoczna, ale ktoś i tak może się przyczepić "

 

Tak więc, nie wiadomo na kogo się trafi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I policja pyta dlaczego ludzie ich nienawidzą. Głupio mądry policjant, znajomość przepisów ostro na bakier. Sam robi co chce na drodze. Panisko :/

Dobrze, że teraz coraz więcej ludzi ma rejestratory. I rozmawiaj z debilem na drodze. Ehhh

 

Aż mi wstyd bo filmik z miasta, w którym się wychowałem. No ale cóż - w każdym mieście znajdzie się jakiś baran. W przepisach jest JASNO opisane gdzie i jak ma być zawieszona przednia tablica. Skoro ktoś robi sobie z tego przepisu jaja to niech równocześnie będzie świadom, że może dostać za to mandat i dowodzik rejestracyjny leci. Jeśli zgrywa kozaka (czytaj - idiotę) to pogrąża tylko i wyłącznie siebie...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu moja Renata doprowadziła mnie do wściekłości. Wyprowadziłem ją na spacer a ona potraktowała mnie znów błędem od wtrysków i zaczęła klekotać jak ciągnik. No to dzida do majstra i wyskoczyło coś takiego jak błąd mocnego spalania w jednym cylindrze. Ni cholery nie wiem co to jest :o Na szczęście nic nie musiałem za kompa bulić. Skasował błąd i jak na razie spokój. Jeszcze wyszło coś z obwodem świec żarowych, ale z tym sobie poradzę. Pewnie jakaś się przepaliła 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś jegomość z rana chciał wymusić odszkodowanie, ale troszkę mu nie wyszło. Pan chciał chyba sobie zafundować nowy tył, bo jego był poskładany na sztukę i to tak, że aż dziwne że to jechało. Droga krajówka, to jade tą 100, a Pan nagle na pustej drodze, hebel w podłogę. Ja to samo, lecz nie tak ostro jak poprzednik, modląc się żeby TIR który jechał za mną też zdążył. I co I Pan nagle sobie pojechał. Nie było mowy, o żadnym siedzeniu na zderzaku, odstępu było spokojnie powyżej 500 m. Nie wiem skąd się tacy ludzie biorą. :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dementor, DDT2000 kumpel miał, ale nie chciał mi się połączyć, chociaż u jego matuli w Clio działał, tylko że w benzynie. Inny majster chyba też to miał i działało. Każdy używa co innego i nie idzie ogarnąć czym kto się bawi :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe "Bum" na parkingu. :zly: Na szczęście nie z mojej winy i uszkodzenia nie są aż tak duże, no ale jednak są... Przerysowany reflektor i zderzak + małe ubytki lakieru na zderzaku. :/ Ciekawe na ile ubezpieczyciel "winnego" wyceni szkodę... Czas pokaże :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi zarysował błotnik od strony pasażera :zly: - jakby kluczem... ?

 

na szczęście nie do podkładu i do tego wysoko a nie na rancie, ale to sugeruje że parkując podjechałem za blisko jakiegoś auta z rybą na klapie :x

 

(tutaj same takie bo to parking na placu u księdza)

 

ah Ci katole :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 tygodni próbuje sprzedac auto, telefonów od cholery, każdy twierdzi że przyjedzie zobaczyc ale jakoś nikt nie dociera...Jeden to nawet umówił się na sobote, pozmieniałem plany na ten dzień i też nie przyjechał...Jednak to prawda że człowiek się cieszy jak kupuje i sprzedaje auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.