Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wojtassss, :good: Przerabiałem to :/ Teraz leję tylko na Orlenie, a jak mam na wiosce u siebie te siury lać, to wolę jeździć rowerem.

Dziś idę do garażu samochód wyprowadzić po wczorajszym ognichu i moim oczom ukazuje się obrazek niczym spod podnóża wulkanu :lol: Popiół dosłownie wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mol666, UPC/UPS/UCH to chyba to samo, nie? ogólnie to padł Ci komputer :P ano zdarza sie często. francuz to francuz :D teraz jak bym miał kupować francuza to Megane III RS lub nowe Clio RS, ale tylko nowe, z przedłużona gwarancją jeżeli to możliwe i sprzedał odrazu po jej upłynięciu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

weglus, w 2002 roku miałem Megankę pierwszej serii. Jeździłem do ASO w Łodzi. Niestety nie umieli jej naprawiać :dontknow: - od czasu do czasu, jeszcze mi coś ekstra spieprzyli :/

 

Od Renówek trzeba się po prostu trzymać z daleka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, bo w ASO to zazwyczaj nie potrafią nic naprawić.

chyba, że jesteś ich znajomym to nagle dostają dopływ wiedzy :lol:

najbardziej mnie wkurza, że moje auto będzie stało u mechaniora 3-5dni tylko dlatego, że naprawa wysyłkowa :/

a dodatkowo 'indżynerowie' z Renault połączyli na stałe zwijacz z całym modułem manetek od kierunków i wycieraczek, dlatego auto uziemionie, a cena nowego 9razy wyższa niż cena naprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj jakiś dziadek starą fiestą wyjechał na trasie z podporządkowanej :wallbash:

w ostatniej chwili jakoś odbiłem i go ominąłem :shock: już widziałem jego maskę w moim boku :shock: ja miałem 90km/h więc za dużo by nie zostało z lupo :/ jeszcze przez następnych 20 km miałem ciepło w majtach :idea::kox:

 

Jakby mi się tak nie śpieszyło na vag event to bym zawrócił i opieprzył dziada :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bati pewnie znajdziesz wątek o praniu foteli ;)

Współczuję, ja wczoraj podobnie odbiłem bo babka w mieście mi wyleciała z podporządkowanej, przywaliłem kołem w krawężnik i ładna rysa jest na feli :/

Oczywiście nawet się nie zatrzymała tylko spieprzyła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, w sumie to taka zielona franca co ją myje to może nie jest francą. Bo od 4 lat się jeszcze nic poza pękniętą sprężyną nie zepsło :o

 

No może raz jak nie chciała palić i była dyskoteka na desce prawie jak party hard :mrgreen: . Ale po dłuższych namysłach pomogło dokręcenie masy :-]

 

Sprzedałby tą france, ale przeglądając rynek to na jej miejsce by wpadła taka sama, tylko w lepszym wyposażeniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@weglus

UPC to ten przy aku (bezpieczniki + przekaźniki)

Ja na frańce nie narzekam, nie licząc cewek sagem`a i pękniętej sprężyny nic się z nią nie dzieje.

Wcześniejsze dwie clio II i twingo też się specjalnie nie psuły, a clio dostawało nie raz w dupsko :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.